PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 425
ocen
7,3 10 1 100425
6,6 26
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

Ale za wszystko inne daje sprawiedliwą 9. Film jest świetny. No i okazało się, że Julia Roberts oraz
Juliette Lewis potrafią naprawdę dobrze grać!.

Obsada jest fantastyczna (chociaż tak piękne aktorki mogli trochę ucharakteryzować), a Oscar dla Roberts będzie jak najbardziej zasłużony. No i nie poznałam Ewana McGregora... Boże, a był z niego taki przystojny facet... ech, starość.

ocenił(a) film na 7
cumartesi

Starość?? Poważnie? Ile ty masz lat? 14? McGregor ma 43 lata, to dla faceta najlepszy wiek wizualnie, on też świetnie wygląda, chociaż image z brodą mi się nie podoba. Metroseksualiści są fajni, ale dla nastolatek.

semira1

Ależ moja droga, 43 lata dla faceta to świetny wiek - ale porównując McGregora z Moulin Rouge do tego z Osage, niestety lepiej niezaprzeczalnie wyglądał w tym pierwszym (być może broda sprawiła, że był nierozpoznawalny i wyglądał na starszego niż jest).

14 lat to ja miałam w tamtym wieku.

ocenił(a) film na 7
cumartesi

MacGregor wygląda świetnie, w tym filmie miał być zmęczony życiem, no to taką twarz ma. W Moulin to był dzieciak nie do strawienia :)

ocenił(a) film na 8
semira1

szkoda, że dla kobiet 43 lata to nie jest najlepszy wiek ... wizualnie. Jakoś facetów czas fajniej ryje po twarzy. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;)

ocenił(a) film na 9
clavier

No wiesz, co kto lubi. Mnie się podobają tylko faceci +- 30. A zarost jest bleeee. W dodatku - nie oszukujmy się - facet po czterdziestce całą noc się kochał nie będzie. Tak więc dla kobiet, które nie lubią seksu taki staruszek to w sam raz. I zawsze można zgasić światło żeby nie widzieć zmarszczek. Smacznego.

ocenił(a) film na 7
clavier

Facetów w wieku 43 lat jeszcze nie bardzo ryje po twarzy... Fakt, kobiety mają przekichane, natura pod tym względem się wygłupiła. 40latka + ma do wyboru albo gruba albo pomarszczona :)

ocenił(a) film na 8
cumartesi

kurczę, to mnie nie zachęciłaś, tym, że się nie rozkręci. Jednak na pierwszym miejscu stawiam fabułę, a potem aktorstwo. Boję się, że to będzie takie rodzinne marudzenie, a nie przepadam za tym ;)

clavier

W sumie wszystko się toczyło jednomiarowym tempem, ale za to wielki plus za zaskakujące zwroty w akcji. Film opiera się głównie na trudnej relacji matki z córką. Ale dla tych paru mistrzowskich scen naprawdę uważam, że warto!

ocenił(a) film na 8
cumartesi

dzięki za cenne info, tym bardziej wiem, że pójdę na Pana Banksy ;).
Na pewno warto obejrzeć "Sierpień" i popisy aktorskie, ale filmy mocno wpływają na mój nastrój i nie znoszę kłótni rodzinnych.
Słonecznego weekendu

cumartesi

Z oceną się zgadzam, ale uważam, że aktorki były wystarczająco ucharakteryzowane. Poza wyglądem aktorów, warto w filmie zwrócić uwagę na to, O CZYM grają... Co do Oskarów, to bym się jednak wstrzymała.

cumartesi

Julia zagrała fenomenalnie, ale te botoksowe wargi rzucały się w oczy, po co sie tak oszpeca, jest przecież piękną kobietą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones