PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 425
ocen
7,3 10 1 100425
6,6 26
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

Może nie mam poczucia humoru autora recenzji ale chciałbym przestrzec wszystkich którzy
wybierają sie na ten film mając nadzieję na "zabarwioną sarkastycznym humorem spojrzenie na
trudną relację..." W mojej ocenie film jest bardzo ciężki. Powinien być analizowany podczas zajęć dla
psychologów terapeutów patologii rodzinnych. Mamy tam wszystko: matkę lekomankę pełną
pretensji do córki która wyjechała, samobójstwo męża, najmłodszą córkę która się poświęca dla
matki ale nikt tego nie docenia, podstarzałego casanowę, niechcianego syna, romans kuzynów....itd.
A co na temat filmu? Genialna rola Meryl Streep, absolutnie wyraziste postacie - żadna nie była
niepotrzebna i każda coś wniosła do akcji. Genialny film który mi sie nie podobał - ponieważ szedłem
myśląc ze to komedia...

ocenił(a) film na 6
Jacekk_filmweb

Mam bardzo podobne do Twoich spostrzeżenia, też nie miałam dnia na tak ciężki dramat i nie umiałam niestety się w ten film wkręcić, męczył mnie i nudził. No i zastanawiałam się z czego rechocze grupka pań, dla których ten film jednak był komedią.

Jacekk_filmweb

Również jestem zdania, że ten film zdecydowanie nie jest komedią, zgodzę się z poprzednikiem - ciężki dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones