PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 386
ocen
7,3 10 1 100386
6,6 25
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

Dramat tak, ale na pewno nie komedia. Nie ma tu śmiesznych scen, same łzy, Dobry firm, ale na pewno nie w kategorii komediodramatu.

Dani1234

przeczytałam ciekawą wymianę zdań po podobnym poście. Dlatego od razu dodam, że "dla mnie" to nie jest komedia. Myślę, że może to być zależne od poczucia humoru. Ale, że jest to forum do wyrażania opinii to wyrażam swoją: ja się na tym firmie nie zaśmiałam. Szkoda, bo miałam ochotę.

ocenił(a) film na 9
Dani1234

Współczuję. Humor sytuacyjny był pierwszego lotu.

I'M RUNNING THINGS NOW!

HaRdBucK

I to jest fascynujące w rasie ludzkiej, każdy jest inny. Cieszę się, że dobrze się bawiłeś. pozdrawiam

HaRdBucK

ja też się świetnie bawiłam. Zwłaszcza podczas wymiany zdań przy stole.

ocenił(a) film na 7
Dani1234

kilka razy się uśmiałem, więc chyba trochę "komedia"

Dani1234

"Nie ma tu śmiesznych scen..."

Dziwne, bo ja takie z pewnością znalazłem.

ocenił(a) film na 9
Dani1234

Ja raz się śmiałam, raz mocno wzruszałam.

ocenił(a) film na 9
Dani1234

"Tajemnicze zniknięcie ojca staje się dla jego córek i ich chorej na raka matki początkiem pojednania po latach konfliktów oraz rozłąki." i nie ma tu żadnego pojednania.

ocenił(a) film na 7
Dani1234

Bo ja wiem, trochę wisielczego humoru było. Mnie taki humor nie bawi, dlatego dla mnie film był mocno dołujący.

ocenił(a) film na 9
Dani1234

Też uważam, że to nie komedia, lecz dramat. Owszem kilka razy się zaśmiałem, ale jednak klimat filmu jest przygnębiający, zwłaszcza jeśli widzi się tam momenty ze swojego życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones