PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 440
ocen
7,3 10 1 100440
6,6 26
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage
sobanek

Bo są sceny śmieszne? Choćby pare wstawek przy stypie, "Ból dupy Barb", kolacja ;P

ocenił(a) film na 8
filmowy_laufer

To tak samo smieszne jak smianie sie z kogos z zespolem Touretta ze Ci kaze spier...

sobanek

Widze, że nie masz chociaż odrobinki poczucia humoru :P

sobanek

Bardziej dramat niz komedia ale kilka razy sie usmialam.Ogolnie bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 7
sobanek

Mnie ostatnio dobił to, że byłam w łódzkim teatrze Jaracza na "Gorącym Lecie w Oklahomie" (czyli sztuce opartej na tym właśnie dramacie) i publika śmiała się do rozpuku w momentach, które tak naprawdę nie były śmieszne, a tragiczne właśnie. Coś, co powinno wzbudzić refleksję - czyli rzucanie bluzgami albo tłuczenie talerzy, zostało odebrane jako farsa. Źle się dzieje :/
Swoją drogą, obejrzałam najpierw film i byłam wbita w fotel. Od razu stwierdziłam, że chciałabym to zobaczyć na deskach teatru (klimat filmu jest na wskroś intymny i teatralny) i pięknie mi się trafiło. Ja w teatrze byłam równie "przyduszona" tym klimatem i martwi mnie, że publiczność szuka taniej rozrywki i widzi ją tam, gdzie jej nie ma.

ocenił(a) film na 8
vilya_73

wiec jeszcze sa ludzie majacy kregoslup moralny :) Dziekuje

ocenił(a) film na 9
sobanek

Popieram przedmówcę!
Ja ostatnio miałem podobną sytuację w kinie na "Pod mocnym aniołem"...

I mała poprawka: film oparty jest na sztuce a nie na odwrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones