PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 407
ocen
7,3 10 1 100407
6,6 25
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

piąteczka

użytkownik usunięty

to był pierwszy film z Meryl Streep jaki obejrzałem, i chyba już dołączę do grona jej klakierów.
Rewelacyjna babeczka. Julia Roberts usilnie walczy ze starością i nie wychodzi jej to na dobre. za 5
lat będzie karykaturą. Strasznie mnie drażniła, ale może taką rolę miała zagrać, nie wiem. Wszystkie
sceny które jestem w stanie przywołać w pamięci są zasaługą brawurowej gry Meryl. Film miejscami
wybitnie mnie nudził, miałem ochotę go wyłączyć gdzieś w połowie, ale dotrwałem do końca i nie
żałuję. Zakończenie, mimo, że smutne i wg mnie trochę niesprawiedliwe, na pewno nie było nudne.
Ogólnie film na kolana mnie nie powalił i raczej nie przymuszę się do obejrzenia go kolejny raz.

ocenił(a) film na 9

Julia Roberts nigdy nie miała operacji plastycznych, poptarz sobie na jej zdjcia z młodości. Zawsze moała takie usta i taki nos. A jeżeli chocdzi ci o botoks, to popatrz sobie na jej zmarszczki i zastanów się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones