PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9545}
7,5 2 014
ocen
7,5 10 1 2014
Simon Birch
powrót do forum filmu Simon Birch

Cycki!!!

ocenił(a) film na 6

Film dobrze się ogląda. Niektóre sceny wydają się być dość uproszczone i mało efektowne. Przykładem może być scena śmierci matki Joe'a (umówmy się nikt nie ginie w taki sposób ;) ). Reżyserowi zależało bardziej na ukazaniu emocji. Takie są moje odczucia. Swoją drogą miałem nadzieję, że gdy Simon leżał w szpital, w pewnym momencie ponownie chwyci za piersi swoją nachylającą się koleżankę, jednocześnie krzycząc CYCKI!

Ketjak1

Jesteś "super".Idiotyczny tytuł tematu, plus walnąłeś istotny spoiler... Jesteś potrzebny nam wszystkim.

ocenił(a) film na 6
kieko

Musisz tak smęcić, pod każdym komentarzem ?.... jesteś potrzebny nam wszystkim

Ketjak1

Powiedz mi w którym miejscu "smęcę"?Pewnie przeczytałeś już wszystkie moje wypowiedzi.
Tak bardzo uraziła Cie moa uwaga?
Na pewno jest to mniej przeszkadzające niż spoiler-owe komentarze o tytule Cycki!!!

ocenił(a) film na 6
kieko

Ten tytuł nie wziął się znikąd, gdybyś oglądał film zapewne byś to widział. Za spoiler sorry.

kieko

Przecież zaznaczył ostrzeżenie o spoilerze więc po co się czepiasz ?? Ja np widziałem wyraźnie tekst "Uwaga spojler..." itd.

Mateo_SF

to zaznaczenia pojawilo sie pozniej, zredagowane przez adminow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones