PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600596}

Single od dziecka

Friends with Kids
5,9 8 058
ocen
5,9 10 1 8058
Single od dziecka
powrót do forum filmu Single od dziecka

Ujdzie

ocenił(a) film na 4

Ujdzie ten film ale jak dla mnie to słaby wręcz momentami tragiczny

ocenił(a) film na 7
roland_roland

Myślę że w dużej mierze odbiór zależy od wieku oglądającego i tu mogą pojawiać się skrajne opinie.

ocenił(a) film na 4
seboka

Oczywiście zgadzam się nie jestem już młodym człowiekiem więc ten film w moim odbiorze jest nudny i to jest moja opinia wiadomo dla innych to świetna komedia ale ja tak ten film odebrałem i nie odradzam innym aby tego nie oglądali bo dla innych może być fajna komedia . Jest tyle różnych opinii na różne filmy że szmira , omijać z daleka film ale po obejrzeniu tych filmów stwierdzam że dla mnie akurat są to dobre filmy tak że w stu procentach zgadzam się że odbiór filmu też zależy od wieku.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
roland_roland

nie powala na kolana, ale nadrabia przyjemną dla ucha muzyką. Końcowy dialog = tragedia, chciałem dać 5 za Megan ale 4 się niestety należy

ocenił(a) film na 5
wlodar03

Dokładnie bez polotu, była sobie Megan nawet koloru nadawała pomimo iż pracę miała wątpliwą.

Film niby młodzieżowy, niby rodzinny a jednak monotonnie rozmemłany i już myślałem że zamiast happy endu reżyser wymyśli coś oryginalnego, że skończy z sukcesem tak jak od początku pokrętnie prezentował

A tu czas leciał, budżet się kończył, na Megan nie starczyło więc wyluzował i zakończył słowami zerż.... mnie ...Mogę się mylić bo oglądałem z lektorem ale jak nawet wersja z napisami tak ma to błysnął luzem że ho ho ho i THE END

Faktycznie jak Główny motyw naszego tematu głosi film Ujdzie.

ocenił(a) film na 4
PabloPS

mnie się nie podobał strasznie się dłużył i okropnie mnie drażniła główna bohaterka z tą swoją wiecznie zbolałą miną...kwestia gustu ja dam 4/10 za te dwie drugoplanowe pary (szczególnie Maya Rudolph i Chris O'Dowd) bez nich chyba nie dałabym rady obejrzeć do końca ;)

ocenił(a) film na 5
wlodar03

podzielam opinie, koncowy dialog jest straszny. Tak bardzo bardzo straszny :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones