PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600596}

Single od dziecka

Friends with Kids
5,9 8 058
ocen
5,9 10 1 8058
Single od dziecka
powrót do forum filmu Single od dziecka

No jak?! Przecież ona ma jeden wyraz twarzy. Chociaż przy tym gniocie to może akurat najmniejszy problem.

ocenił(a) film na 7
Motyl_Kobieta

Rzeczywiście, jej napompowane policzki przerażają.

ocenił(a) film na 1
ButterflyIsDead

w paru miejscach ona płacze. Musiałam się tego domyślać, bo wyraz twarzy zupełnie nie zmieniał się.

ocenił(a) film na 5
Motyl_Kobieta

Film sobie obejrzę ale kobieta rzeczywiście plastikowa. Widać to już w zapowiedzi.

Motyl_Kobieta

Film mi się podobał, ale muszę przyznać, że jej nieruchomość twarzy bardzo się rzuca w oczy...

ocenił(a) film na 1
Motyl_Kobieta

Obejrzałem w międzyczasie robiąc dużo innych rzeczy bo nie dało się tego oglądać normalnie, skończyło się i wyrzuciłem do kosza, oceny chyba nie wystawię bo jakakolwiek jest za wysoka.

ocenił(a) film na 4
Motyl_Kobieta

Bardzo to przeszkadzało w odbiorze. Tragedia jakaś.

ocenił(a) film na 4
Motyl_Kobieta

A myslałam,ze to ja mam cos z oczami- od 1 sekundy nei mogłam patrzec na ta babke. Reszta aktorów w maire OK, niektorych nawet lubie (np. Maję) ale przez ta główna bohaterke nei dałam rtady tego doogladac do konca! przeciez to jakiś absurd- po co brac kogos, kto wyglada jak te japonskie roboty,które maja twarze i próbuja nasladowac ludzka mimikę...

ocenił(a) film na 3
Motyl_Kobieta

Mimika twarzy to jedno (mi tak bardzo ne przeszkadzała) ale.. ona albo sepleni albo ten cały botoks wpływa na jej dykcje. Oglądałem film z lektorem (zrypany niestety) i "w prześwitach" zwykle nie rozumiałem co ona mówi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones