PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254272}

Siostry

Sisters
3,4 852
oceny
3,4 10 1 852
Siostry
powrót do forum filmu Siostry

Film jest zarobiny w nastepujacy sposób. Angelique to siostra syjamska Annabelle, po nieudanym rozdzieleniu gdzie Annabelle umiera. Angelique przejmu również jej tożsamość (lekarze mówią, że nie wiadomo co się tak naprawdę ukrywa w jej głowie). Nosi perukę. Gdy nie weźmie w porę lekarstwa staje się Annabelle i to ona zabija lekarza. Angelique ma podwójną tożsamość i jej "patron" próbuje z niej wyleczyc. Nadarza się doskonała okazja. Dziennikarka Grace wraz ze swoim partnerem szukają dowodów nie nielegalne metody jakimi posługiwał się "patron". Grace niestety nie była również zrównoważona psychicznie udawała, ze mieszka z matką, która już nie żyła, miała pełno prochów w szafkach i do tego wspomnienia jakby ją gwałcił ojciec lub ojczym. Angażuje się w sprawę Angelique. Patro wykorzystuje to zabiera ją do zakładu psychiatrycznego i podaje prochę wmawiając jej, że to ona jest Annabelle (to samo mówi Anqueligue) Chcąc ją wyleczyć namawia by ta zabiła Grace (myslac ze to Angeulque - tam w pokoju nie ma ludzi to wyobraznia Grace. Ostatecznie zabija ona lekarza a "siostra" kolegę z pracy - który też został porwany - może pojechał za GRace. Następnie siostry pokazjują sobie boki i wtedy widacć ze Grace nie ma śladu dopiero robi je Anqueligue. I teraz tak. Angela twierdzila wczesniej ze znala Grace. JEst to mozliwe, ponieważ Grace była już w tym zakładzie lecząc się psychicznie na swoje przypadłości - prawdopodomnie jak była w wieku obu jeszcze żyjących sióstr. Na koniec obie wychodzą i jak nigdy nic idą na spacer, ale to myślę dzieje się już tylko w umyśle Angelique, ponieważ po takiej ranie jaką zadała Grace, nie sądzę aby przeżyła tamta przeżyła. Mam nadzieję, że pomogłam :)

ekapuscinska

I jeszcze jedno Angela mówi jej że zna tę twarz. Oczywiście, że zna bo Grace była pacjentką rónież wcześniej

ekapuscinska

Jeszcze mogę co do lekarza, być może nie ma go na końcu - to tylko myśli Grace, która chce całkowicie stać się Annabell i wymazać wszystkie znaki przeszłości, albo chce to zrobic Angela, gdy tamten jej szuka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones