PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648235}

Siostry

Perfect Sisters
5,8 3 592
oceny
5,8 10 1 3592
Siostry
powrót do forum filmu Siostry

Fajny film ;)

ocenił(a) film na 7

Daje mu 7/10 ponieważ do połowy film jest nudny dopiero po zamordowaniu matki coś się zaczyna dziać. Tak trochę przeraziło mnie to, że jest on na faktach autentycznych. Nie przepadam za takimi filmami ale ten mi się spodobał ;)

koffam0102

fakty autentyczne = masło maślane, nie ma faktów nie autentycznych. albo mamy do czynienia z faktami, które zawsze są autentyczne albo z fikcją. Pamiętaj o tym bo to straszny błąd ;)

ocenił(a) film na 7
LordShadow47

Przepraszam, przeczytałam to kiedyś w jakiejś wypowiedzi i nawet nie zastanawiałam się, że to może być jakiś błąd. teraz będę pamiętać. Dzięki :)

koffam0102

Jak miło przeczytać taki wpis, że dziękujesz, ze ktoś cię poprawił, a nie wkurzasz się jak większość internautów, gdy ktoś wytknie im błąd!To sie nazywa klasa, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
milenasy

Dziękuję za opinię i także pozdrawiam :)

koffam0102

gdzie oglądałaś ten film ?? :)

ocenił(a) film na 7
Pandzia_23

Nie pamiętam na tą chwilę, ale pamiętam tylko tyle, że oglądałam w oryginalnej wersji po angielsku :)

koffam0102

a okej dzięki :)

koffam0102

"Po zamordowaniu matki zaczyna sie coś dziać".Gratulacje dla autorki wpisu...Nawet nie da się tego skomentować!

ocenił(a) film na 7
justykob

To tylko moja opinia. Każdy ma inne zdanie i proszę to uszanować.
PS. Odnosząc się do Pani komentarza "Nawet nie da się tego skomentować" - Pani to skomentowała...

koffam0102

brawo za spoiler...

ocenił(a) film na 7
mino88

Zdarza się...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones