PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39557}

Sissi - losy cesarzowej

Sissi - Schicksalsjahre einer Kaiserin
7,5 10 174
oceny
7,5 10 1 10174
Sissi losy cesarzowej
powrót do forum filmu Sissi - losy cesarzowej

Witam wszystkich tych co zaglądają na forum, zauważyłam, że jednak jest nas niewiele, na początku zachęcam was do przejrzenia mojego bloga
http://sisi-sisi-cesarzowa.blog.onet.pl/
znajdziecie na nim wiele ciekawych informacji. A więc czytając forum zauważyłam, że chcecie pisać petycje, ja się dołączę, może w końcu puszczą nam jakoś ten, ja mam ten fil na kasecia parę lat temu moja mama go sobie nagrała jak leciał w telewizji, a więc można spróbować go sobie tak zdobyć, mam nadzięję , że w tym roku program 2 wyemituje jeszcze raz ten fil Sisi, ciągle tylko wypatruje w gazecie czy może gdzieś leci, jednak jak narzie go nie widać. Piszcie co myślicie o tryologii, filmie Sissi, oraz o samej cesarzowej. Ja uważam, że ona jest osobą godną podziwu, miała barzdzo nieszczęśliwe życie, nie mogła się przystosować do dworskiego ceremoniału uroczystości, ponieważ, była wychowana żyć na wolności. Nie wiecie może czy nie ma jakiś zjazdów w polsce fanów Sissi?

katarzynakp1

Czego nikt nie zagląda na to forum? Co?
ponownie zapraszam na mojego bloga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones