PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100317}

Sissi - młoda cesarzowa

Sissi - Die junge Kaiserin
7,4 12 353
oceny
7,4 10 1 12353
Sissi młoda cesarzowa
powrót do forum filmu Sissi - młoda cesarzowa

Wspaniału film

użytkownik usunięty

Niezaprzeczalnie cykl filmów o młodziutkiej cesarzowej należy do grona moich ulubionych, zapewne ma na to wpływ Romy Schneider (ulubiona aktorka^^) , która nie jako stała się samą elżbietą, tak rewelacyjnie odegrała rolę (z resztą do końca życia-mimo iz zagrała w wielu innych filmach-kojarzono ją głównie z Sisi)
Film jest po prostu piekny, krajobrazy, kostiumy, aktorzy (wspaniale dobrani do konkretnych postaci)ale przede wszystkim rga Romy to najwiekszy walor tego filmu. Dzięki niej film nabiera lekkości, wdzięku, a przecież nie opowiada o pieknym życiu cesarzowej a wręcz przeciwnie o problemach z którymi się boryka.
Podsumowując cały cykl o Sisi jest godny obejrzenia, serdecznie polecam Tym którzy nie widzieli=)

jeśli masz ten film skontaktuj się ze mną pod adres teknoman2@wp.pl

jeśli masz ten film skontaktuj się ze mną pod adres teknoman2@wp.pl

jeśli masz ten film skontaktuj się ze mną pod adres teknoman2@wp.pl

Film był świetny. Na pewno wiele osob cieszy sie ze przez trzy najblizsze niedziele bedzie emitowany na 1. Ja rowniez bo bardzo mi sie podoba...:)

ocenił(a) film na 10

hey! ma ktoś może napisy do drugiej części filmu bo na I i III części mam napisy ale brakuje mi tylko do Sissi- młoda cesarzowa jak coś ma niech mi prześle na karla144@gazeta.pl

dzięki z góry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones