PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9561}
6,1 66
ocen
6,1 10 1 66
Siwa legenda
powrót do forum filmu Siwa legenda

Wie ktoś gdzie można znaleźć/obejrzeć ten film w polskiej wersji językowej albo chociaż z
napisami?

kuba910

Daj spokój, ten film to dno, same sceny gwałtów po wioskach i takie tam. Lepiej jakieś xxx obejrzeć ;)

sceptyk

Dzięki za opinię, ale chętnie sam się przekonam. Wiesz może gdzie go zdobyć?

kuba910

Raczej nie... serio wolałbym jednak coś z szajse-dojcze-kinematografik :)

użytkownik usunięty
kuba910

na polvod.pl widziałem :>

Dzięki:)

kuba910

Objęty zakazem cenzury III RP, ze względu na reżysera - Bohdana Porębę .
W 1992 roku została nagrodzona za kostiumy na 17. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – nigdy nie została pokazana polskiemu widzowi na ekranach kinowych i telewizyjnych, więc nie takie znowu dno.

zbig1964

Obejrzeć można tutaj
http://filmypolskie888.blogspot.com/2015/01/siwa-legenda-1991.html

bemol33

Wielkie dzięki

ocenił(a) film na 7
bemol33

Albo tutaj (moderator blokuje wpis). Ciekawe dlaczego bemol33 może podać link a ja nie.

ocenił(a) film na 7
zbig1964

Przykro mi ale w III RP nie ma cenzury a "Siwą legendę" pokazywano w latach 90 - tych w TVP. Wtedy pierwszy raz ten film obejrzałem.

Witek_9

W PRL bis / dumnie nazywaną III RP/ - są też wolne, demokratyczne i nie sfałszowane wybory takie jak te do samorządów w 2014r.

ocenił(a) film na 7
zbig1964

Więc zapewne obejrzałem sfałszowany film :D

ocenił(a) film na 6
zbig1964

Czemu ktoś pisze, że tego filmu nie było w kinach. Jest on wymieniony wśród premier kinowych w miesięczniku Film z 1993 roku, w numerze wrześniowym.

ocenił(a) film na 7
kuba910

To już zapewne nieaktualne ale nie da się odpowiedzieć na Twój post bo moderator blokuje wpis z linkiem.

kuba910

Jest na You Tube.

kuba910

właśnie przed chwilą skończyłam oglądać, jest na YouTube, rzeczywiście...dziwny film, no i błąd:nie w Kamieniu Pomorskim a Kamieńcu Podolskim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones