PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739744}

Skala szarości

En la gama de los grises
5,5 518
ocen
5,5 10 1 518
Skala szarości
powrót do forum filmu Skala szarości
Stefanek

Większość filmów europejskich pokazuje relacje heteroseksualne.
Nie chcesz oglądać gejowskich i lesbijskich to nie oglądaj. Nikt cię nie zmusza.

Stefanek

Nie wiedziałem, iż Chile jest w Europie...

Stefanek

też zauważyłam ,że ostatnio dużo wychodzi filmów gejowskich i lesbijskich i są promowane. Nie kupuję tego.

użytkownik usunięty
elgina

To nie kupuj... Dalej siedź w zaścianku wierząc, że to dewiacja a jedyną miłością"godną" pokazania na ekranie jest heteroseksualna...

Śledzę dużo filmów i widzę taką tendencję. Każdy ma prawo do wolności. Wolność wypowiedzi nie jest zaściankiem. Nie ograniczysz mojej wolności wypowiedzi w żaden sposób próbując mnie włożyć do stworzonej przez Ciebie szuflady z napisem "zaścianek". Filmy robi się o dobrych zachowaniach, o zachowaniach złych. Filmy robi się również żeby kształtować opinię, stanowiska, kształtować postawy. Wybierając film szukam takiego, który niesie jakąś wartość. W sensie intelektualnym, formalnym, ale przede wszystkim w sensie duchowym. Po filmach danego twórcy, można zobaczyć co go interesuje. Film może być pokarmem, a po owocach poznaje się, czy drzewo jest chore, czy zdrowe. Zdarza mi się oglądać różne filmy, Almodóvara również. Ale filmy propagujące homoseksualizm, które się coraz częściej spotyka, widać taką tendencję - unikam ich. Cechą sztuki jest wolność, więc proszę aby nikt nie próbował mnie faszyzować. Nie kupuję tego.

elgina

Bardzo mądrze napisane, popieram.

użytkownik usunięty
elgina

Filmy nie propagują homoseksualizmu, chyba że filmy hetero propagują heteroseksualizm. Tu to masz dopiero pole do popisu - jaka propaganda :D

elgina

Zacznij oglądać filmy, a nie śledzić. A może to nawyk, którego trudno się pozbyć? Propagowanie homoseksualizmu, faszyzacja ? Współczuję otoczeniu (jak jest).

ocenił(a) film na 8
elgina

elegina, ale bełkot zrodziłaś.

Stefanek

oczywiście bardzo dobre kino, ale wiem że w homofobicznej polsce to moze być nieco problematyczne, polska to generalnie mentalny i kluturowy zaścianek

użytkownik usunięty
Flauius

Popieram w 100% U nas filmy, sztuki, obrazy i inne teksty kultury wywołują kontrowersje, podczas gdy na zachodzie przyjmuje się je jako coś normalnego...

To nie jest, nie było i nie będzie normalne.

użytkownik usunięty
_Stranger_

Acha bo ty tak zdecydowales? LOL

Nie, tak zdecydował cały kraj.

użytkownik usunięty
_Stranger_

A który kraj? LOL

ocenił(a) film na 4
_Stranger_

co prawda w tym zaścianku homoseksualizm akceptuje tylko 42% ludzi (dane z 2016 roku), ale te 42% to prawie pół narodu więc nie pisz że cały kraj jest homofobicznym ścierwem, bo obrażasz kilkadziesiąt milionów rodaków.

ocenił(a) film na 6

tylko żeby nie dotarli do nas z państwa islamskiego, Floryda płacze

Tak btw.

Na filmwebie od: 14 lutego 2016

Założyłeś nowe konto tylko po to, by poprzeć swoją wypowiedź?

Stefanek

skoro je kręcą tzn że ludzie ktoś to jednak ogląda, 10 % społeczeństwa jest nieheteroseksualna, nie rozumiem dlaczego kino ma być tylko dla hetero.
nie chcesz, nie oglądaj i nie przeszkadzaj innym :)

użytkownik usunięty
Stefanek

film Chilijski (SIC!)

Stefanek

Ponoć gejów jest około 8%... czyli całkiem sporo... może gdzieś wokół ciebie się jakiś czai.... lepiej uważaj!

użytkownik usunięty
efc_2

W kazdej rodzinie są... wystarczy patrzec z otwartymi oczami :D LOL

Idź te lewackie głupoty szerzyć gdzie indziej.

_Stranger_

idź gdzie indziej wysyłać innych ludzi gdzie indziej

Stefanek

Wyobraz sobie, ze hetero to nie jest jedyna orientacja:)
Damsko-meskich filmow jest miliony i powstaja ciagle. Jakichkolwiek filmow LGBT+ (dobrych) jest tylko kilka, wiec daj sobie spokoj z tym swoim narzekaniem i wyjdz stad, moj Ty (nie)biedaku.

Stefanek

Hmm, pomyślmy - któż może oglądać takie filmy? Myślę, że ludzie! Wow, odpowiedź na twoje pytanie zabrała mi minutę mojego cennego życia. BTW - zbadano i udowodniono, że najwięksi homofobi to ukryci geje. (nie)pozdrawiam ;)

kate8910

"zbadano i udowodniono" zbadać to można Twój mózg, by udowodnić, że jest nim warzywo. Nie wypisuj głupot.

nortall

Typowa hejterska reakcja: argumentum ad personam. Na nic więcej widocznie cię nie stać, przykre.

Stefanek

Faktycznie - plaga . Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat będzie tego ze 2 %.
A wg mojej wiedzy - homoseksualizm w małżeństwach jest wciąż mocno niezauważany , więc film jest "o niczym".

maroc

O niczym, to są twoje wypociny

ocenił(a) film na 4
Stefanek

no faktycznie bardzo europejskie to Chile, a filmów lgbt jest tak dużo, że już nawet jak otwieram lodówkę, to je widzę...

Stefanek

Dziwne, że osobniki, które nie oglądają filmów, mają na ich temat najwięcej do powiedzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones