PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732567}

Skandalistka Lady W.

The Scandalous Lady W
6,3 3 647
ocen
6,3 10 1 3647
Skandalistka Lady W.
powrót do forum filmu Skandalistka Lady W.

Jak w tytule. Film sympatyczny jak sama aktorka. Polecam.

MarcoK

Natalia-Natalią,ale film jest dobry,bo ukazuje żenujące prawo,jakie obowiązywało w Anglii.O pie****.... mężu zboczeńcu tylko wspomnę...

pawelk1504

Też uważam, że film dobry (7/10 ode mnie), a o podobnych, choć sporo czasu później mających miejsce, rzeczach w Anglii mówi też film Sufragettes.

MarcoK

Oglądałem i też jest niezły-zwłaszcza sceny,gdy zostaje wyrzucona z domu,a później mąż oddaje syna.Ale troszkę mnie śmieszył ten kobiecy ruch oporu,który przypominał trochę walkę z okupantem podczas 2 wojny światowej.A ogólnie w obu pozycjach nie wykorzystano potencjału do końca,choć cieszy,że anglicy wreszcie pokazują wstydliwy w ich historii temat...

pawelk1504

Nie ma to jak z dzisiejszej perspektywy oceniać zupełnie inną rzeczywistość sprzed ponad 200 lat. xD

MarcoK

Jeszcze nie oglądałem,bo dopiero znalazłem,ale z komentarzy pod filmem wynika,że ten jest do tych pozycji podobny-,,Księżna'' z 2008...

pawelk1504

Z tym, że Księżna potencjał znakomicie wykorzystała :) rewelacyjna rola Keiry Knightley (jej najlepsza moim zdaniem) i sam film świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones