PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732567}

Skandalistka Lady W.

The Scandalous Lady W
6,3 3 647
ocen
6,3 10 1 3647
Skandalistka Lady W.
powrót do forum filmu Skandalistka Lady W.

Z tego co piszą na stronkach eng to był pierwszy epizod. Ale nie mogę znaleźć żadnych informacji kiedy będzie następny. Bo pierwszy odcinek był świetny, mam nadzieję że się przyjmie...

Ma ktoś jakieś info kiedy ewentualnie będą kolejne odcinki (jeżeli w ogóle będą)??

Dzięx, pzdr.

ocenił(a) film na 7
DarknessAllAroundM3

Oglądałaś z napisami?

Wercia1501

bez napisów, pewnie nie jedno mi przez to umknęło...

ocenił(a) film na 7
DarknessAllAroundM3

Ja właśnie dlatego nie oglądam. Znam angielski, ale niektóre sformułowania są mi obce. Czekam na napisy. Dłuuuuuuuuuuugo czekam ;)

Wercia1501

to przez to ze mówią tym staro angielskim pięknym językiem :) którego kompletnie nie rozumiem, jak będę napisy to obejrzę jeszcze raz :D

ocenił(a) film na 6
DarknessAllAroundM3

Na angielskiej wikipedii jest napisane, że to film telewizyjny (pod hasłem Seymour Fleming). Poza tym jeśli byłby to serial na pewno nie zawarliby wszystkich najciekawszych wydarzeń (ponad 6 lat małżeństwa) w pierwszym odcinku, nie mówiąc o napisach końcowych zdradzających dalszą historię Seymour. Tak więc, niestety to film i nie będzie kolejnych części, a szkoda (wolałabym jakby zrobili np. 10-odcinkowy serial, niż 1,5-godzinny film, gdzie wszystko zrobiono "po łepkach").

McDreamy_2

Zdecydowanie za krótki film, to był tylko ułamek jej fascynującego życia....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Treh

A ja oglądam wlasnie teraz premierę na HBO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones