PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331054}

Skateboard

Deck Dogz
6,2 465
ocen
6,2 10 1 465
Skateboard
powrót do forum filmu Skateboard

10/10

ocenił(a) film na 10

Naprawde dobry film, ciekawie zrobiony, fabula troche prosta, choc zakonczenie bardzio fajne:) naprawde polecam ten film wszystkim a szczegolnie fanom filmow o Skateboardingu.

ocenił(a) film na 1
gausgan

Głupi żart, jeszcze przez ciebie ktoś to oglądnie:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
kojot19

racja lucky nie znasz sie na skateboardingu a co dopiero na filmach !!!! po prostu brak słów co do innych zgodze sie film jest THE BEST !!!!! jak masz sie tak wypowiadac to lepiej tego nie rób (żal) !!!

ocenił(a) film na 1
milek66611

Do czego to doszło, typ który pewnie w życiu nawet kickflipa nie zrobił mówi mi że się nie znam na skateboardingu. Jakbyś ty się znał na tym choć trochę to byś wiedział że twórcy tego "dzieła" nie mają kompletnego pojęcia o deskorolce. A na kinie na pewno się znasz i całą filmografię Felliniego i Herzoga pewnie masz w małym palcu, co?
Wypowiedzi kojota nawet nie skomentuję bo prócz nazywania mnie frajerem nic nie ma do przekazania.
Pozdrawiam was wielcy znawcy filmów i skateboardingu...

ocenił(a) film na 10
Lucky_luke

Może znawcą filmów nie jestem, ale na skateboardingu się znam.
Film bardzo dobry, trochę raziło to ze oni jeżdżą w adidasach, i oczywiście triczek coś przekoloryzowany, ale klimat filmu mnie zawsze powala na kolana, ile razy go oglądam, zawsze podoba się tak samo . Ode mnie 10/10 .!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones