PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742795}

Skazany

Shot Caller
7,4 45 831
ocen
7,4 10 1 45831
6,0 4
oceny krytyków
Skazany
powrót do forum filmu Skazany

7/10

ocenił(a) film na 7

Wiezenie powinno dac szanse ludziom zrechabilitowanie się za to za co trafili do aresztu .W Praktyce zupełnie jest inaczej .i Tak
jest tutaj mąz ojciec trafia do wiezienia za spowodowanie wypadku w którym przyjaciel . W wiezieniu żeby przetrać musi krotko
mówiać być twardy przystąpić do gangu .W filmie prostego faceta który zmienia się w groznego faceta któremu się juz nie podskoczy
Można powiedzieć że pasuje tu przyslowie jakoś tak że ja już znajdziesz miedzy wronami musić już kraczeć tak jak one .No ale
bardziej o to by jednak stawic czoło zasadom jakie stworzyły ganki wieziennie .Dla mnie nie jest to film o przetrwaniu kazdego
dnia wiezieniu chociaz można powiedziec że ten temat wysuwa sie na pierszy plan .Ale taki głowny temat jest to chyba wieziennie
umysłowe bohatera i walka sam ze soba gdzie udało dośc pokazac rezyserowi . Moze to nie napisze nie wpłynie na moją ocene bardzej
to tak z ciekawości . Amerykańskie wiezienia nie lezą do jakiś lagodnych gdy zobaczyłem jak grożny wiezniów którzy już siedzą
mają ograniczonąw wolność to jeszcze na spacerniak wchodzą do klatki jak jakieś gladiatory .Ciekawe czy u nas jakby takie coś było
to czy jakas fundacja praw człowieka sie nie odezwie ze łamie im się prawa a było coś takiego ze wiezniowie maja za mało miejsca
i że ze rzadko mają dostęp do kąpieli .7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones