PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539632}

Sklep dla samobójców

Le Magasin des suicides
6,4 19 849
ocen
6,4 10 1 19849
Sklep dla samobójców
powrót do forum filmu Sklep dla samobójców

cudowność

ocenił(a) film na 9

animacja,fabuła,dźwięk... zdecydowanie polecam! a malkontentom mówimy "nie"!

ocenił(a) film na 7
assclown

zgadzam się. Warto obejrzeć dla samego pomysłu, ciekawej oprawy graficznej i rewelacyjnej muzyki. "A mort la mort" jest moim faworytem w kwestii piosenek. A zakończenie (oprócz zdecydowanie przesłodzonego wątku romansowego) było na tyle absurdalne ,że nie można było się nie uśmiechnąć :)

ocenił(a) film na 9
telegrafistka

masz może napisy do tego filmu-choćby angielskie? ja oglądałem w oryginale i mogłem się tylko domyślać o co kaman,bo po francusku umiem tylko "łi" i "żetem" ;)

ocenił(a) film na 7
assclown

film można obejrzeć z napisami polskimi w sieci bez problemu. jakby co to zajrzyj na playtube :)

ocenił(a) film na 9
telegrafistka

Fajnie,ale chciałem dociągnąć napisy i zgrać film na płytę,żeby nie zajmować miejsca na kompie. Ponadto przydałoby się wrzucić go na pendrive i zrobić seansik u kumpla-opowiadałem mu o filmie i strasznie się nakręcił :) No nic,może uda się ściągnąć z jakiegoś -tube z napisami i w dobrej jakości. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
assclown

no przecież piszę że z napisami jest i ściągnąć tam też można więc nie ma żadnego problemu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones