PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30686}

Sklep za rogiem

The Shop Around the Corner
7,8 4 288
ocen
7,8 10 1 4288
8,2 13
ocen krytyków
Sklep za rogiem
powrót do forum filmu Sklep za rogiem

Za każdym razem oglądam z wielką przyjemnością a końcówka mistrzowska :) i ten tekst "psychologicznie się pogubiłam.." no rewelacja :D

ashley_baxter

Przed chwilą obejrzałam ten film pierwszy raz i wiem, że na pewno nie ostatni. Świetny, bardzo przyjemny i sympatyczny. Choć ma i swoje gorzkie elementy - mam tu na myśli pana Matuschek, który został zdradzony przez żonę. Autentycznie było mi go żal, gdy w Wigilię nie miał gdzie sie podziać i z kim ją spędzić.
Ogólnie bardzo dobry film, bardzo zabawny - przed wszystkim postać Pepiego ma genialne sceny i teksty. Film do kilkukrotnego obejrzenia.

użytkownik usunięty
ashley_baxter

Zgadzam się- film cudowny !!!!, .oglądałam go już wielokrotnie , wzruszam się za każdym razem na tych samych scenach, które mnie powalają ,. ciepły serdeczny klimat ,..również uważam za cudowny tekst "psychologicznie się pogubiłam" , uważam ze film jest przejmujący,..ale ciekawa scenografia ograniczona w sumie do trzech miejsc co też jest ciekawe i uwielbiam Jamesa Stewarda

ocenił(a) film na 10

Wzruszające, ciepłe kino. Co się z nami porobiło od tamtych czasów?
Przypominają się bohaterki Powstania Warszawskiego, młode wówczas dziewczyny, które mówia dziś we wspomnieniach, że tak bardzo chciało się wtedy kochać... Ludzi byli inni, lepsi, serdeczni dla siebie.
To wszystko widać w w polskim kinie tamtych czasów, w amerykańskim jak widac też.
Zauroczonym tym filmem polecam także cudowne "Ich noce" Franka Capry.

ocenił(a) film na 6

Przyłączam się do miłośników zwrotu "psychologicznie się pogubiła" :). Tam pod koniec był jeszcze dodatek "ale osobiście jestem szczęśliwa". :)
Dużo dobrych dialogów i miło spędzony czas.

ashley_baxter

klasyka gatunku, po prostu klasyka....:)

użytkownik usunięty
ashley_baxter

klasyka !!!!

ocenił(a) film na 7

Dokładnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones