PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30686}

Sklep za rogiem

The Shop Around the Corner
7,8 4 301
ocen
7,8 10 1 4301
8,2 13
ocen krytyków
Sklep za rogiem
powrót do forum filmu Sklep za rogiem

Wersja kolorowa

ocenił(a) film na 10

Mi się bardziej podobał jednak w wersji kolorowej. Jest wtedy bardziej hmmmmmmmmm ciepły i sentymentalny. Choc mam go nagranego w czarno-bieli z TCMu, to jednak wciąż czekam aż poleci na TVN7 w kolorze. Kocham ten film. Kto jeszcze oczekuje na ten film by sobie go obejrzec w kolorze???
Ps. Błagam dajcie znac, jak wiecie kiedy poleci w TV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

ocenił(a) film na 10
Maniek_4

Kolorowanie filmów to największe bezczeszczenie filmów(większe niż lektor)Filmy czarno-białe mają swój urok.Jak ktoś tego nie czuje niech lepiej przejdzie na American pie.Jest kolorowy i nawet szerokoekranowy.

ocenił(a) film na 9
adamir19

Tobie nic do tego,co kto czuje.Jak woli koloryzowane,to jego prawo

ocenił(a) film na 10
Maniek_4

Hej, pilnie poszukuje tego filmu z lektorem. Odezwij sie dommnie, nataszaklasa118@wp.pl

użytkownik usunięty
Maniek_4

Witam
Jestem za, jak ktoś lubi kolorową wersję to i niech tak będzie ;-) Osobiście również uważam, że filmy czarno białe mają swój urok. W niczym jednak to nie zmienia faktu, że ten film jest super, a to chyba rzecz najważniejsza w tym wszystkim ;-)
Pozdrawiam
P.S. Może się mylę ale motyw z tego filmu został wykorzystany w bardziej nam współczesnej produkcji "Masz wiadomość"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones