PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780338}

Skok życia

Mao Xian Jia
5,7 979
ocen
5,7 10 1 979

Skok życia
powrót do forum filmu Skok życia

Można jeszcze zrobić film bez chamstwa i wulgaryzmów na ekranie. I co najlepsze jeszcze przy tym się dobrze bawić.
Film ten spokojnie można zobaczyć w sobotni wieczór.Mamy dobrą akcję, pościgi samochodowei co najważniejsze prawie złodzieja
dżentelmena. Plan jest prosty wystarczy tylko ukraść kilka klejnotów i połączyc to wszystko w jeden wielki i bardzo drogi zestaw. Potem znaleźć kupca i opchnąć mu towar a na końcu dobrze się bawić i żyć gdzieś na wyspie. Jak to w takich filmach zawsze gdzieś zaczynają sie kłopoty i nawet najlepsze plany z najlepszą techniką w tle zawsze musi pokrzyżować francuski detektyw, który jest o krok od złapania chińskiego gangu. I wtedy dopiero zaczyna się zabawa. Film nie jest super produktem, jednak zauważyłem że chińskie kino robione czy w Europie czy w innych częściach świata robi się coraz lepsze. Na ekranie widać pieniądze, efekty specjalne tylko do pozazdroszczenia i całość to niezłe kino. Myśle, że nasie polscy twórcy powinni podglądać jak tam się robi kino akcji. I co jeszcze oglądam też chińskie komedie czy inne filmy i nie są tak płytkie jak polskie produkcje.
Dobre 6 gwiazdek.*******

ocenił(a) film na 10
ksdiamante

podpowiesz gdzie mogę zobaczyć ten film bo szukam od dawna :)

ocenił(a) film na 4
alex1208

Jest na stronie dramagalaxy z angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 10
fredaser

super,dzięki bardzo :)

ocenił(a) film na 5
ksdiamante

Kino słabe z bardzo dobrymi efektami. Takie bieganie nie bardzo wiadomo po co i dlaczego. Totalnie pozbawione realizmu. No i ta Chińska Europa. Kto wie może za sto lat tak będzie to wszystko wyglądać. Na dzień dzisiejszy nie kupuję tego. Powiem więcej nawet mi to przeszkadza.

kalim13

Ale to jest Europa ;)

ksdiamante

Właśnie gdyby zamienić ich na Polaków, to by wyszła beznadzieja jak u nas. Reno po angielsku, to jak Hanks z dubbingiem w Terminalu (głębszego dna dubbingu sobie nie przypominam).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones