PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739951}

Skok stulecia

Den of Thieves
7,0 23 857
ocen
7,0 10 1 23857
6,3 3
oceny krytyków
Skok stulecia
powrót do forum filmu Skok stulecia

Dziwny

ocenił(a) film na 7

SPOILER
nie podoba mi sie w jaki sposob zginął Enson (50cent).. ogólnie nie podoba mi sie ta fabuła.
Policjant typowy zapijaczony menel ktory rozwodzi sie z zona z jego winy i jego przydupaski waleczne lwy, a z 2 strony mamy gosci ktorych film stawia w miare dobrym swietle mimo, ze zabili tych policjantow to mieli po tym wyrzuty sumienia, cent miał rodzine, wszyscy razem wspolnie spedzali czas, kolacje itd i jest ta glizda Donnie, sprzedawczyk ktory po tej calej akcji wyjezdza sobie i zyje jak paczek w masle. Szczerze chcialem aby ten "gang" rozstrzelal tych "policjantow" i tego doniego, po filmie czuje jakbysmy dostali zakonczenie typu "zło wygrywa z dobrem" dodali na koncu scenke gdzie ten policjant stoi nad Rayam tak jak by zalowal, ze go zabil nom po tej scence normalnie go polubilem.. ja rozumiem, ze to jest film, blabla musieli zabic przestepcow blaba, ale w dziwny sposob go poprowadzili.
to tak jak by zabic wszystkich avengersow i dac na koncu scenke gdzie ten zly popija sobie whisky w barze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones