PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497271}
6,3 64
oceny
6,3 10 1 64
Skrywany morderca
powrót do forum filmu Skrywany morderca

Kiedy odbedzie się premiera tego filmu w Polsce? Czy może już była, a ja nic o tym nie wiem ;/ Bardzo bym chciała obejrzeć ten film, może ktoś przypadkiem oglądał, ja tak to czy warto oglądać ten film?
Natrafiłam na zapowiedzieć tego filmu przypadkiem słuchając soundtracka Blue Foundation (uwielbiam tą grupe - naprawde godna polecenia muzyka).

tostraszneF16

Ja byłem 2 miesiące temu w kinie w Pradze. Film nieziemski-wizualna perła, podparta solidnym i ciekawym scenariuszem. Jak chcesz to mogę coś zdradzić ;)
Co do polskiej premiery to wątpie, ewentualnie za 2 lata, tak jak to było z poprzednim filmem tego reżysera-"Restartem". Oczekiwał bym bardziej na czeską wersję dvd, wg moich przypuszczeń powinna się pojawić jakoś w lipcu.
Chciałbym generalnie ten film mieć bo warto. Soundtrack jest genialny, tak samo gra Milana Knazko w roli Petra Kurtena. No i jeszcze jedna refleksja-jakim cudem nasi sąsiedzi nie dużym kosztem, mogą zrobić tak okazałe i sprawne kino a my nie?

Edward_Nozycoreki

No to rzeczywiście udało Ci się, niestety nic prócz zapowiedzi nie udało mi sie jeszcze obejżeć, ale będe czekać cierpliwie ;) Mam nadzieję, że się doczekam... Lepiej mi nic nie zdradzaj wole żyć w niewiedzy.

tostraszneF16

A ja się na wydanie dvd doczekać nie mogę, znaczy zdaję się, że widziałem w jakimś czeskim sklepie internetowym w cenie ok.60 zł na polskie, inna kwestia, że nie wiadomo czy obejmuję to przesyłki zagraniczne.
W innym przypadku, trzeba będzie się wybrać do najbliższego( z mojej strony)Ołomuńca, i tam się rozejrzeć.
O dziwo, żadna kopia się w internecie na razie nie pojawiła, a szkoda.
Pozdrawiam

Edward_Nozycoreki

Myliłem się, premiera na dvd w Czechach 23.11.09
Powinno już się wtedy coś pojawiać.

Edward_Nozycoreki

Tu można zobaczyć online:
http://filmy.kinotip.cz/normal-2009/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones