PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87973}

Sky Blue

Wonderful Days
7,1 2 433
oceny
7,1 10 1 2433
Sky Blue
powrót do forum filmu Sky Blue

Witam! mam wielkie ale to wielkie pytanie!! Chodzi o to ze starsznie spodobala mi sie piosenka ktora leci w bajce 2-krotnie np wtedy gdy chlopak siedzi na oknie podziwia wschod slonca a z gramofonu ida slowa : ,,what's you looking for the flowers above the world" pozniej ta panna wtula sie w niego!! Prosze pomozcie

ocenił(a) film na 10
MEla

Niestety nie mam soundtracka z tego filmu i nie kojarzę tej piosenki bo widziałem film dosyć dawno i po pijaku :) Przesłuchaj sobie fragmenty utworów w jakimś sklepie internetowym, może ten kawałek jest na tym soundtracku. Tu masz link:
http://www.ting163.cn/musiclist/mmc_5067.htm [www.ting163.cn/musiclis ...]

ocenił(a) film na 10
MEla

Jezeli chodzi o ta piosenke. To tytul jej to "A prayer". Nie wiem kto to spiewa ale moge Ci wyslac na maila :) Tylko musisz mi go jakos podac. Pozdrawiam

wjh

hej ... fajnie by bylop jakbym dostala to emailem :( mela212@wp.pl

ocenił(a) film na 10
MEla

Ja mam calego OST z Wonderful Days :) Kapitalny jest

wjh

heja masz soundtrack caly z tego anime?

MEla

Jakiej bajce? Normalnie krew zalewa jak sie cos takiego czyta. Najpierw sie zastanow zanim cos napiszesz.

yordi85

Yordzik'u czillll... mialam prawo nazwac Sky blue bajka majac niespelna 14 lat. Zwlaszcza, ze w anime bylam poczatkujaca. Jesli jestes tak nerwowy to jakas melise radze czy cos...

MEla

To było tak dawno temu. W każdym razie przepraszam jeśli Cię uraziłem :) A osobiście preferuje zieloną herbatę i jest ok. Pozdrawiam.

yordi85

Nie gniewam sie. Dobry wybor ;-) wlasnie ją popijam

ocenił(a) film na 6
MEla

Wiem, trochę się czepiam ale... technicznie rzecz biorąc "Sky Blue" nie jest anime. Anime to film animowany produkcji japońskiej. No i to by było na tyle definicji bo coraz częściej mianem anime określa się produkcje południowo koreańskie, jak w tym przypadku ;) Z jednej strony sam się przyłapuje na nazywaniu Anime czegoś "anime-podobnego" a z drugiej ubolewam, że ta różnica się zaciera.
pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 6
pionier00

No to jak niby chcesz nazwać produkcje np koreańskie? Bo dla Japończyka anime to każda animacja, nie tylko ich rodzima. (To zachód przyjął, że azjatyckie produkcje to anime, żeby odróżnić je od cartoons)
W mangach mamy to rozróżnienie(manga/manhwa) Przy anime się tego nie stosuje.... ja się przynajmniej nigdy z innym określeniem niż anime nie spotkałam.

MEla

No ta piosenka nice:D
Film też niczego sobie:D pomijając fakt że oglądałam go z klasą i księdzem na lekcji religii:D:D

Lady_Sakura

zazdroszcze wam ksiedza ; ) sam zaproponowal sky blue?

MEla

Nom;D
On nam powiedział że nam puści film, patrzymy, a ksiądz nam anime puszcza:D my taki zonk... wow, jakie ksiądz filmy ogląda:D widzieliśmy nawet, że ma w folderze South Park, bo z laptopa przez projektor puszczał:D
ale film naprawdę fajny, teraz oglądamy z księdzem "Jedna noc z królem" xD

ocenił(a) film na 6
Lady_Sakura

To ksiądz wam mógł Evangeliona, albo coś innego z aniołami i mitologią chrześcijańską puścić :D:D

MEla

Kuźwa, animacja to nie to samo, co bajka. To jest animacja dla dojrzałego widza (klimat, krew etc), a nie bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones