PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87973}

Sky Blue

Wonderful Days
7,1 2 433
oceny
7,1 10 1 2433
Sky Blue
powrót do forum filmu Sky Blue

efekty najlepsze jakie do tej pory widzialem w anime. czasami nie wiadomo czy to anime czy
film. scena gdzie deszcz pada tak sie zlewa z rzeczywistością że naprawde człowiek myśli
że to naprawde prawdziwy deszcz.. jak dla mnie genialna robota. polecam fanom i nie tylko.

q124

Bo to pewnie jest prawdziwy deszcz, mam wrażenie, że czasem tam mieszali ujęcia filmowe z animacją.

q124

Wyjaśniło się, skąd ten efekt ni to filmu, ni animacji - używali miniatur, nie tylko CGI - The Making of Wonderful Days / Blue Sky: http://www.youtube.com/watch?v=ALRpfJxwZq4

ocenił(a) film na 7
q124

Cały świat jest przedstawiony realistycznie z wysokim odzwierciedleniem detali i to jest świetne ale postacie są typowo kreskówkowe i trochę się to gryzie ze sobą moim zdaniem. Dobrze by było jakby w postacie włożyli więcej szczegółów, ala "Final Fantasy" by super pasowały.

ocenił(a) film na 9
q124

Gdyby tylko nie to, że nie ma czegoś takiego jak "anime", a nawet jeśli święcie wierzysz w oddzielne gatunki "anime" i "Animacja", to ten film nie jest "anime", bowiem "anime" to dzieło japońskiej kinematografii, a to jest koreńskie dzieło, bardzo dobre zresztą, lecz koreańskie.

Animefun666

A ty wbij sobie do swojej głowy ze istnieje coś takiego jak anime i to nie to samo co animacja. Fakt, że anime Japoczyncy nazywaja kazda animacja i tak doprowadził do tego ze anime to oficjalnie nie to samo co animacja.

ocenił(a) film na 9
The_Fallen

Nie. Wbij sobie do głowy, ze anime to jest to samo co animacja, odnoszę do słownika. Osobiście się pytałem nauczycielki japońskiego więc nie. Anime to animacja i na obrót.

Animefun666

W dupie mam co twierdzi twoja nauczycielka. Owszem anime to animacja, ale rozdzielono to niejako na co innego. Może nie oficjalnie, ale przyjęło się tak i kiedys stanie się to oficjalnie.

ocenił(a) film na 7
Animefun666

Animefun666 Serio? Weź sobie chociażby Katedrę Bagińskiego i z ręką na sercu nazywaj tę animację Anime... stos czeka xD xD

Szikak

Shrek to najlepsze anime

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones