PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789623}
3,5 20 983
oceny
3,5 10 1 20983
2,0 4
oceny krytyków
Slender Man
powrót do forum filmu Slender Man

Po ogłoszeniu, że film o znanej postaci z creepypast (Slender Manie) powstanie, byłem do niego specyficznie nastawiony. Kiedy wyszedł pierwszy zwiastun, zostałem pozytywnie zaskoczony i, o dziwo, zacząłem czekać na ten film. No i w końcu, czekając niecierpliwie do momentu premiery, doczekałem się. Byłem w kinie i widziałem. Jakie mam odczucia po filmie? Otóż jestem pozytywnie zaskoczony i nie zawiodłem się. Jednak jedyne do czego bym mógł się przyczepić to:

Czasami niektóre momenty się bardzo ciągną, a kilka scen jest w ogóle zbędnych (wątek romantyczny głównej bohaterki - po co?)

Jeżeli ktoś spodziewa się naszego tytułowego bohatera w co drugiej scenie - będzie mocno zawiedziony. Pojawia się może na 5-10, góra 15 minut. Ogólnie ma to też swoje plusy, ale o tym później.

Przyczepiłbym się jeszcze do jednej kwestii - nie wiem, jak to dokładnie nazwać. Momentami jest bardzo cicho, a kiedy pojawia się slender man i próbuje swoją ręką złapać główną bohaterkę (scena w bibliotece) to dźwięk staje się o 100 razy bardziej głośny.

A teraz plusy, czyli to co się udało w filmie:
- Rewelacyjny klimat
- Bardzo dobrze budowane napięcie
- Nie ma żadnych wykorzystywanych ostatnio często w horrorach rzeczy - jumpscarów i innych takich
- Fajne zakończenie

HeartQW

a na imbd 3,1/10 z 1600 głosów xd, miałem iść, ale chyba nie pójdę...

HeartQW

Nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz. Specyficznie nastawiony buehehe

piotruchowy

Sceptycznie* miało być

ocenił(a) film na 6
HeartQW

Calkiem niezly horror. Dla mnie mocna 6, choć sam Slenderman, gdy sie pojawial, nie przerażał. Ale było kilka scen, które zadziałały tak jak trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones