PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789623}
3,5 21 003
oceny
3,5 10 1 21003
2,0 4
oceny krytyków
Slender Man
powrót do forum filmu Slender Man

Nawiązywać miał do tragedii, która wydarzyła się w roku 2014. Dwie dwunastoletnie dziewczynki tak mocno wciągnęły się w opowieść o Slenderze, że zdecydowały się zabić swoją koleżankę, aby stać się jego sługami. Pod pretekstem zabawy ściągnęły ją do lasu, w którym ostatecznie zadźgały ją nożami. Prawie, bo dziewczynce cudem udało się przeżyć i doczołgać na ulicę, na której w końcu ktoś ją znalazł, a niedoszłe morderczynie zostały złapane. Film miał właśnie nawiązywać do tej historii, ale ojciec jednej z dziewczynek skomentował pomysł jako żerowanie na cudzej tragedii, przez co Sony zatrzęsło tyłkiem i zmieniło fabule, o czym świadczą nigdy niepojawiające się sceny, które można było ujrzeć w trailerze. A żeby było śmieszniej, właśnie te sceny przyciągały uwagę i były bardziej klimatyczne niż cały film. Bo Slender Man to jakaś tragedia. Jedyny plus stanową zdjęcia, były naprawdę niezłe. Cała reszta jest tak beznadziejna, że nie spodziewałam się nawet, że można zrobić tak bardzo zły horror.

ocenił(a) film na 2
Necto

Dokładnie, co za beznadziejna sprawa. Oglądasz 1szy zwiastun filmu, kilka scen cie zaciekawi, a gdy idziesz do kina to w ogóle ich tam nie ma!! WTF???!!!!
Rozumiem ojca dziewczynki, która została poszkodowana w tragedii, którą opisujesz, ale nie rozumiem Sony dlaczego inwestowało miliony w scenariusz, który ewidentnie na tej tragedii żerował. Film musiał być w większości nakręcony, Sony wypuszcza zwiastun i połowę filmu nagle muszą zmienić??? Abstrakcja!!!
Wyszło wielkie g.!!! Pocięte, rwane, idiotyczne!

Dodatkowo na mój odbiór filmu miała wpływ kiepska jakość filmu wyświetlanego w cinema city bonarka w sali tic-tac! To jest dopiero dramat! Ta sala nie powinna istnieć. Czernie i kontrast porównywalny do wątpliwej jakości scrrenerów z netu! Jako że 3/4 filmu dzieje się w ciemności, musiałem domyślać się co dzieje się na ekranie - jedna wielka czarna plama. Dopiero oglądając zwiatun dowiadywałem czego miałem się bać ;) Porażka!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones