PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789623}
3,5 20 962
oceny
3,5 10 1 20962
2,0 4
oceny krytyków
Slender Man
powrót do forum filmu Slender Man

Chyba panom scenarzystom Holywood kończą się pomysły i teraz oprócz remaków znanych filmów otrzymamy filmy na podstawie memów i różnych internetowych historii

robercik1010

Czekam na przygody Trollface.

robercik1010

Tak, następny będzie ojciec fanatyk wędkarstwa

ocenił(a) film na 2
barranek

Już jest

Nanna_Natushi

Już dobrą chwilę:]

barranek

Teraz podobno mają zrobić serial o tym Malcolmie XD

ocenił(a) film na 3
robercik1010

Nie mogę się doczekać filmu o Uganda Knuckles <3

robercik1010

czekam na film o panu ze zdjec ze stocku

użytkownik usunięty
Aikochan

a ja na "Poker Face Adventures"

robercik1010

Życie przynosi najlepsze scenariusze nie się co martwic na zapas

ocenił(a) film na 4
robercik1010

To akurat jest bardziej na podstawie gry, zresztą ciekawe ile twórca gry zainkasował pieniędzy za ten projekt.

robercik1010

Po pierwsze: strasznie boję się o ten film, bo jest tu niesamowicie wielkie pole do popisu, lecz jak to bywa w przypadku takich sytuacji, potencjał bywa całkowicie marnowany.
Po drugie: nie dziwię się że kończą się im pomysły, bo na dobrą sprawę, wszystko co dobre już było i się nie odstanie (być może wybije się 1 na 100 remake'ów), a ludzie łakną filmów. I abra kadabra! Powstają filmy na podstawie past.

Spinikko

Nie było jeszcze wszystkiego co dobre oj niee

Aleks_Telvanni

Dobra może i nie

robercik1010

Chyba jest to raczej ekranizacja gry sprzed lat, a nie po prostu creepy pasty czy miejskiej legendy.

ocenił(a) film na 3
robercik1010

Straszna padaka. Nuda ziew. Właśnie jestem po seansie.

lauterpl

Szkoda. Dziwne, że jako reżysera zrobili gościa, który nigdy nie nakręcił horroru i nagle wrzucają go do reżyserowania horroru, w którego trochę zainwestowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones