PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789623}
3,5 21 004
oceny
3,5 10 1 21004
2,0 4
oceny krytyków
Slender Man
powrót do forum filmu Slender Man

Jeśli czas bycia na ekranie tytułowego bohatera będzie w podobnej proporcji jak jego sekunda czy dwie w prawie 2,5-minutowym zwiastunie, to wyczuwam, że to może być klapa.

ocenił(a) film na 4
poobiedzie

Chciałbyś go cały film oglądać? To tajemnicza postać, która pojawia się raz w życiu danej osoby - na sam koniec. Wcześniej jara ją od środka i niszczy psychicznie. To tak jakbyś chciał aby w horrorach 3/4 na ekranie były duchy.

ocenił(a) film na 3
ElGladiator

Nie chodzi mi o to, aby wyskakiwał zza drzew co 5 minut, ale też bez sensu jest (moim zdaniem) ludzi nakręcać na tą postać (podejrzewam, że większość się nastawi na charakteryzację tytułowego bohatera, gdyż - jak sam ująłeś - jest tajemniczy), a w rezultacie na cały film pojawi się przez 15 sekund. Zresztą nie wiem jak Ty, ale ciekawi mnie swoją drogą, jak twórcy przedstawią końcowy proces, w którym zabija on swoją ofiarę :P Chociażby do dokładnego ukazania jego sposobu działania, jest według mnie potrzebne jego trochę dłuższe pokazanie, niż „wielka niewiadoma, o której wszyscy gadają”. I broń Boże - niech nie skończy on tylko jako kolejny głupi jumpscare...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones