PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112958}
5,2 129
ocen
5,2 10 1 129
Slipstream
powrót do forum filmu Slipstream

Obejrzałem film, i nie powiem, że jestem w szoku, że jakaś wielka orginalność, ale film napewno nie przeciętny, i zważywszy, że to nie jakaś wielka produkcja z wielkim budżetem, muszę powiedzieć, że naprawdę jest udana. Zdjęcia i reżyseria na wysokim poziomie, a muzyka naprawdę się dobrze komponuje. Co do minusów bo są również, to taki trochę "rozlazły" jest za bardzo.. mówię o scenach spowolnionych, w których nic się nie dzieję a trwają jak dla mnie za długo. Fabuła nieco naciągana, mogli się bardziej postarać co do naukowego podejścia i rozwinąć nieco wątek. Podsumowując film nie rzuca na kolana, ale montaż i te genialne zdjęcia podwyższają moją notę, bo się naprawdę aż miło ogląda. Mimo wszystko Polecam, bo dużo więcej "chłamu" tak naprawdę wychodzi, a tutaj taka próba wyjścia z czymś nowym ;-) ambitniejszym, wyższym od średniej.

PnDz

Zgadzam się z przedmówcą. Film na pewno jest ciekawy, co prawda podejmujący oklepany pomysł, ale w inny, świeży sposób - ale brakuje w nim tego czegoś, przez co na dłużej zapadłby w pamięć. Nie wiem, może to przez to, że twórcy zamiast właśnie skupić się bardziej naukowym wątku filmu, zroblili z niego kino rozrywkowe, widowiskowe, ze sporą ilością strzelaniń, do tego ze słabiutkimi dialogami. Przez to po dobrym, niebanalnym i intrygującym początku, później zrobiło się już zbyt banalnie i tempo filmu opada. Szkoda, że nie wykorzystano potencjału jaki niósł ten pomysł, bo mogła wyjść z tego naprawdę ciekawa produkcja, a tak jest tylko lekko powyżej przeciętnej, tak na notę 6,5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones