PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34946}

Smętarz dla zwierzaków II

Pet Sematary II
5,5 6 086
ocen
5,5 10 1 6086
Smętarz dla zwierzaków II
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków II

8/10

ocenił(a) film na 8

Podobnie jak pierwsza część film bardzo dobry, świetny soundtrack, fabuła całkiem spoko,
znakomity klimacik horrorów początku lat 90-ych przyodziany odrobiną specyficznego
humoru. W sumie to zdziwiłem się jak zobaczyłem tak słabą notę na filmwebie, no ale cóż
każdy ma inne gusta.

P.S. Gus był najlepszy he he...

ocenił(a) film na 3
lordofthedead

Tylko on trzymał tutaj jakiś poziom.

ocenił(a) film na 8
lordofthedead

No dokładnie,najbardziej mi się podobało jak ich autem gonil,hahah

ocenił(a) film na 8
proxx

Mnie jak przykładał do twarzy tego dzieciaka motor :3

ocenił(a) film na 8
lordofthedead

Nie wiem co mi się tak w tym filmie podoba, ale dodałam do ulubionych. Może to sentyment do Cmętarza zwieżąt S.K a może po prostu nie typowa fabuła.. Zarówno pierwsza część jak i druga były w moim mniemaniu genialne :)

A jeśli chodzi o Gus'a, śmieszna sytuacja, bo na początku filmu czułam do niego odrazę, z racji bicia Drew'a.. Potem (przy momencie gwałtu na Amandzie) ta postać przypadła mi do gustu i odczuwałam sympatię, a w chwili zabicia Amandy i Drew'a nie czułam nic. Gus był mi obojętny.

Dobre też były wzmianki typu "Stary Creed odkopał Gage'a"; "ostatni raz przydarzyło się coś takiego, gdy Louis Creed odkopał swojego syna" to stwarzało dobrą atmosferę... Chociaż, gdy powiedziano, że Ellie zabiła swoich dziadków wpadłam w śmiech.. No cóż.
Podsumowując : Film godny polecenia :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones