PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34946}

Smętarz dla zwierzaków II

Pet Sematary II
5,5 6 085
ocen
5,5 10 1 6085
Smętarz dla zwierzaków II
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków II

Ciekawy

ocenił(a) film na 7

Po bardzo dobrej jedynce, ciekaw byłem co nowego w dwójce wymyślą.. Troszkę się zawiodłem widząc ogromne podobieństwo do pierwowzoru. Film raczej przewidywalny. Zaskoczył mnie w niewielu momentach. Mimo wszystko, "Smętarz dla zwierzaków II" ogląda się z wielką przyjemniością, przypominając sobie jedyneczkę. 6/10

ocenił(a) film na 6
_ARMIN_

Moim zdaniem jedynka była bardzo kiepska, bez porównania do książki. Stephen King pisząc tak świetną opowieść, powinien chyba wiedzieć jak ją zekranizować. Jeżeli chodzi o dwójkę, to nieco lepsza ale bez rewelacji. 6/10

użytkownik usunięty
lilu24

"Moim zdaniem jedynka była bardzo kiepska" - a napiszesz dlaczego?

lilu24

lilu24 - książki Kinga wg mnie (a pewnie nie tylko wg mnie) jest bardzo ciężko przenieść na ekran.. tak by odwzorować klimat książki... zresztą każą książkę nie jest latwo sfilmować, chciałbym zobaczyć jakby wyglądał "Władca Pierścieni" sfilmowany np w 1998 roku... "Władca" mi się podobał.. chociaż wiele rzeczy zabrakło w filmie a które byly w książce.. nawet sceny filmowe były zmienione i w książce wyglądały one zupełnie inaczej

użytkownik usunięty
Labavi

Poza tym kto chciałby oglądać słowo w słowo to samo co przeczytał? Moim zdaniem zmiany w ekranizacjach są potrzebne, żeby wprowadzić niejaki powiew świeżości.

_ARMIN_

nic dobrego nowego..skoro scenarzystą nie był King ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones