PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34946}

Smętarz dla zwierzaków II

Pet Sematary II
5,5 6 094
oceny
5,5 10 1 6094
Smętarz dla zwierzaków II
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków II

Kiczowaty do bólu!!!

ocenił(a) film na 2

Tak się złożyło, że obejrzałem właśnie obie części Smętarza i muszę z przykrością przyznać, że w tym wyopadku prosta prawda o tym, że sequel jest najczęściej gorszy od pierwowzoru sprawdza się... Jedynka była świetna - nie tylko straszyła, ale zaskakiwała na każdym kroku, a fabuła z udanie skomponowanymi wątkami pobocznymi dawała do myślenia - jedynka miała klimat tajemnicy. W dwójce po prostu nie ma klimatu. Zombie są mało przekonujące i tak na dobrą sprawę nie ma niczego czego możnaby się wystraszyć... Gdzie duch na miarę Pascowa z jedynki albo chociażby psychodeliczna Zelda??? Zamiast tego otrzymujemy cukierkowatą, niewiarygodną historyjkę o kilku dzieciakach ożywiających co tylko martwego wpadnie im w ręce... Ale co tu się dziwić - wystarczy spojrzeć na nazwiska autoró dwóch scenariuszy...

bufik


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 2
kotbury

Nawet 18 lat temu, kiedy pisałem ten komentarz już dawno byłem po studiach archeologu :D Cieszy fakt, że nie znajdując argumentów odniosłeś się do osoby autora, którego jak widać zupełnie nie znasz - to bardzo dojrzałe i dodaje powagi Twojej wypowiedzi. ;) Szacun dla poziomu.

A zdania co do filmu nie zmieniłem do dziś. To piekielnie słabe kino, kiepski scenariusz, błędy logiczne, i pseudogroza :) Omijać z daleka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones