PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1255}

Smażone zielone pomidory

Fried Green Tomatoes
7,7 42 953
oceny
7,7 10 1 42953
7,3 14
ocen krytyków
Smażone zielone pomidory
powrót do forum filmu Smażone zielone pomidory

Jestem facetem ale ilekroć oglądam ten film płacze sobie ........ Jest to jeden z moich ulubionych filmów. Mam go na DVD ,mam książkę ale jeszcze przeze mnie nie ,,tknięta" ,czeka na swój czas.
Nigdy tez nie zapomnę wieczoru ,gdy razem z swoimi dziećmi kilka lat temu razem w trójke oglądnęliśmy owy film. Oni i ja nie zapomnimy tego do końca życia. Gorąco polecam film. A smazone zielone pomidory .....te z patelni ......... pewnie równie dobre i smaczne.

ocenił(a) film na 8
mkbranik

Smażonych zielonych pomidorów nie jadłam, ale oglądałam i muszę przyznać, że to był jeden z dwóch filmów, na których się popłakałam. Rozumiem przedmówcę doskonale, cudowny film.

ocenił(a) film na 9
mkbranik

zgadzam się, dobry film. poruszająca, dobrze zagrana historia. pomidory oglądałem z 17 lat temu i mi nie podeszły, ale teraz jak najbardziej

ocenił(a) film na 9
mkbranik

Myślę, że ten film zmotywuje mnie pewnego dnia do spróbowania smażonych zielonych pomidorów

ocenił(a) film na 8
Gisimi

Podobnie i ja pomyślałem... Naprawdę dobry film...

ocenił(a) film na 9
mkbranik

Fajnie....:) Ja oglądałam go dziś z mężem i synkami. Cudowny film i miło jest oglądać go z kimś bliskim sercu. Bo łzy kręcą się w oku.

ocenił(a) film na 2
mkbranik

to znaczy, że nie jesteś facetem, przykro mi

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

no co ty nie powiesz geniuszu intelektu

ocenił(a) film na 2
e_mjot

dlaczego teraz wszystkie kmioty Twojego pokroju, nadużywają zwrotów tytan intelektu, lub też w wersji jak wyżej, która już na wstępie demaskuje ogromne bramki adwersarza?
Powiedz mi chłopczyku czy częściej używasz tego wyrażenia czy może innego typu gwałt na logice, a może twarz nieskalana rozumem?
Jesteś jak ta małpka w zoo, która powtarza po innych, nie do końca rozumiejąc co robi.

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

takim wpisem tylko potwierdzasz to co napisałem żeś niestety "geniusz intelektu"
nie fatyguj się odpisywać...

ocenił(a) film na 2
e_mjot

11 dni zamknięcia w sobie i tylko na tyle Cię stać? :)

Chyba rzeczywiście dam Ci spokój.

PalmerChili

"Jesteś jak ta małpka w zoo, która powtarza po innych, nie do końca rozumiejąc co robi" - wybacz za szczerość ale to określenie pasuje idealnie właśnie do Ciebie i to Ty prezentujesz powtarzanie wzorców po innych nie rozumiejąc mechanizmów nimi rządzących. To społeczeństwo wmawia Ci, że faceci nie płączą ale gdyby tak było to nie umieli by płakać. 70% z nich płacze przy narodzinach dziecka i dla mnie jest to o wile bardziej męskie niż konformistyczne udawanie macho

ocenił(a) film na 10
e_mjot

I po co się wciołeś dupku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones