PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5578}

Smaki lipca

Feast of July
6,1 715
ocen
6,1 10 1 715
Smaki lipca
powrót do forum filmu Smaki lipca

..ale przynajmniej w miare "optymistycznie " sie film kończy.. bo chyba Con zostawił dziecko Belli..

mieszko_7

a mógłby ktoś zaspoilerować i napisać mi jak się film skończył? :D wszystko sprzysięgło sie przeciwko mnie i nie udało mi się obejrzeć końcówki

moniek_sz

Nie wiem od którego momentu nie oglądałeś/aś, ale przyjmę, że od momentu kiedy Con zabija byłego kochanka Belli. Zamierzają uciec do Dublina, ale ostatecznie Con rezygnuje z ucieczki bo stwierdza, że nie może żyć z wyrzutami sumienia i zgłasza się na policję. Poza tym zdaje sobie sprawę ze swojej chorobliwej zazdrości o Bellę i mówi jej, że nie ufa nawet samemu sobie. Później pokazują już tylko scenę wizyty Belli u Cona w więzieniu i ich pożegnanie. W drodze do więzienia Bella spotyka jeszcze jego rodziców, matka Cona rzuca się na nią i obwinia o to co się stało. Con zostaje powieszony, a Bella wyjeżdża sama do Dublina. Zasygnalizowane też jest, że spodziewa się jego dziecka.

Polly_81

dziękuję bardzo. nie oglądałam od momentu, gdy Con zostawił ją przy statku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones