PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876223}

Smakosz: Odrodzenie

Jeepers Creepers: Reborn
2,7 1 841
ocen
2,7 10 1 1841
Smakosz: Odrodzenie
powrót do forum filmu Smakosz: Odrodzenie

Niesamowicie mocno czekam na ten film, głównie przez nostalgie jaką mam do dwóch pierwszy części. Vuorensola i Argo to nie są może nazwiska, które sprawiają, że moje oczekiwania wchodzą na wyższy poziom, ale ciężko żeby stworzyli coś gorszego niż Salva w trzeciej części. Mam jednak nadzieję, że wezmą z dwóch pierwszy części to co najlepsze i połączą to w bardziej nowoczesną stylistykę.

billi_boss

Czytałam, że ma być to kontynuacja drugiej części.

billi_boss

Mnie to ludzka głupota nie przestanie zaskakiwać… jak wyszła kilka lat temu beznadziejna trójka, która była odciętym kuponem dwóch pierwszych części sprzed 20 lat… to teraz nagle wyjdzie „czwórka” która będzie godna następstwa? W Mikołaja też jeszcze wierzysz No nie?

___ice___

W Mikołaja trzeba wierzyć !
Oglądałeś Kronike Świąteczną?

___ice___

Często gęsto można sie pomylić bo czasem może przebić poprzednie części chociażby ze względu na efekty specjalnie które właśnie goszczą u nas w tym oto roku

Kuba_Dan

jakby się za to wzięła jakaś utalentowana ekipa... z np. a24 to może bym uwierzył. O w takim miejscu się szuka horrorów, a nie liczy się, że dojdzie do cudu xD

___ice___

Wierze i h00j ci do tego elgibetowcu od Margota :P

użytkownik usunięty
billi_boss

Klimat 1 czesci byl niesamowity, dwojka juz troche mniej, za to trojke przemilcze... Oby ten reboot byl tylko nieco lepszy od tego ostatniego filmu Salvy - taka mam nadzieje

Niestety nowy Smakosz to Wielkie G#wno nie film.

W tej serii wszystkie sequele są fatalne. Włącznie z dwójką. Liczy się tylko pierwszy film i kropka.

billi_boss

Widziałem Jeepers Creepers Reborn i powiem jedno...... Gorszego gówna nie widziałem , słabe efekty specjalne a scenariusz na film to jakaś pomyłka.Wszyscy narzekali na część 3 ale w porównaniu z najnowszą częścią to część trzecia wypada o wiele lepiej .
Film oceniam na 3/10

ocenił(a) film na 2
predator118

Gdzie miałeś już okazje obejrzeć?

użytkownik usunięty
billi_boss

Ja Polecam Flixtor, tam wychodza najszybciej filmy, a ten Nowy Jeepers Creepers to sama sobie zaraz obczaje :)

billi_boss

U kumpla na komputerze , ściągnął z jakiejś strony .

ocenił(a) film na 2
billi_boss

"ciężko żeby stworzyli coś gorszego niż Salva w trzeciej części" - hahahaha - trzecia część to przy tym czymś arcydzieło. Nie wiem, czemu ktoś w ogóle dał licencję na tą postać i film tym ludziom - to jest kino klasy Z+. Jeśli koniecznie chcesz zmarnować 1,5 h życia, to obejrzyj jeszcze raz trójkę.
"Mam jednak nadzieję, że wezmą z dwóch pierwszy części to co najlepsze i połączą to w bardziej nowoczesną stylistykę." - nic z niczego nie wzięli i wypuścili wielkiego parującego kłócą.

billi_boss

Jak na 4 część, to te Odrodzenie to jedna wielka pomyłka. To raczej stworzenie czegoś nowego z białym krukiem, kultem, porażka film. Bez klimatu, który był w poprzednich 3 częściach. Nie poelcam. Totalne dno

Drizzt_Do_Urden

Też myślę że pierwsze trzy części. Były dużo ciekawsze, lepsze, od tego. Odrodzenia. Ja tam nie narzekam, na pierwsze trzy części. Mi tam się podobały. Choć przyznam że bardziej się spodziewałem, że się dowiemy czym jest ten Smakosz, i czy jest jakiś sposób na jego zabicie.

ocenił(a) film na 3
billi_boss

Przecież druga cześć byłą tragiczna. To była ta w które koleś z kuszy strzelał do latającego Smakosza? Ta seria była tylko ciekawa do mniej więcej połowy 1 filmu reszta to gniot

Bartekh28

Druga połowa jedynki, nawet jak słabsza, i tak 100 razy lepsza niż wszystkie badziewne sequele razem wzięte do kupy. Zresztą Predator 1 też miał słabszą drugą połowę.

Bartekh28

Zresztą odświeżyłem sobie jedynkę, nawet po ujawnieniu się stworka ten film trzyma do samego końca gęstą jak smoła atmosferę. Pierwszy film chwilami jest wręcz mistrzowski. Motyw jasnowidzki wydaje się tylko nieco z tyłka wyjęty. Ale kiepska dwójka już tylko może pozazdrościć klimatu pierwszemu. Lepszym motywem byłoby zrobienie z tego stworka jakiegoś genetycznego kuriozum niczym z niezłego filmu Relikt i już dostalibyśmy lepszą dwójkę niż to badziewie, które nakręcono a całość by skręciła w stronę pseudonaukowego horroru ( jak Relikt właśnie ). Salva nie miał żadnego pomysłu na te sequele a talentu do budowania klimatu miał tylko na jedynkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones