PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 121
ocen
3,7 10 1 5121
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

Uważam, iż Smakosz to przyszłość kina. Po genialnej jedynce, genialniejszej dwójce fanom potwora o dziwnym wyglądzie należy się jeszcze najgenialniejsza trójka. Rzadko zdarzają się filmy, które swoim nastrojem, klimatem, dobrą grą aktorską oraz groteskową interpretacją reżysera rosną do rangi genialnego geniuszu. Często skrzywdzone poprzez piętno "Video" nie mają szans zaistnieć na wielkim ekranie. Miejmy nadzieję, iż taki los nie spotka Smakosza i być możne doczekamy się nawet produkcji w 3D.

Before

bardzo ładnie to napisałeś. :] można coś wyczuć :P

olgu_

Wyczuć? Wypraszam sobie! Przecież biorę prysznic! No chyba, ze chodzi o moją ekscytację z powodu powstania trylogii. Wtedy to tak. Już widzę jak jakaś piękna, blond włosa dziewoja ucieka przez Smakoszem chcącym zagustować w niej.

Before

Zgadzam Sie z Tobą:) Dla mnie jest to najlepszy horror jaki widziałem:)
Kapitalnie zrobiony film i nie moge doczekac sie już trzeciej częsci:) Wierze ze bedzie jeszcze lepsza niż genialna 2:)

cibus77

Fakt. Znakomity horror. Oby tylko nie utrzymał tendencji spadkowej, bo druga część IMO trochę słabsza od pierwszej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones