PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 124
oceny
3,7 10 1 5124
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

Witam pytanie dla tych co ogladali.
Czy na samym koncu jak buddy wsiada do autobusu, to jest ten sam autobus co w drugiej czesci? Bo troche to zagmatwane

ocenił(a) film na 2
bartek50cent

To chyba ten sam autobus. Nawet taką samą piosenkę śpiewają co w drugiej części. I wynika z tego , że akcja tej części dzieję się po pierwszej części. Tylko końcówka z dorosłą Trishą dzieję się wiele lat później. Przynajmniej tak zrozumiałem. W ogóle ta część jest trochę dziwna

ocenił(a) film na 5
feliks35

Dziwna trochę taka na siłę, pierwotnie scenariusz był inny, ale nagle Silva wpadł na pomysł że na kreci 2 części, pierwszą właśnie taką, drugą taką jak planował od początku, szkoda tylko że po tej aferze na planie raczej kolejnej odsłony z siostrą tego rodzeństwa z jedynki raczej nie zobaczymy..

ocenił(a) film na 5
DemiaN

Ja to w ogole nie ogarniam bo ten czarny i ta babka co trzymali reke Smakosza niby jakas wizje mieli, zostawili mu kartke z napisem ,,wiemy czym jestes'' a wyjasnienia jakiegokolwiek dla widzow brak... Zawiodlam sie bardzo.

ocenił(a) film na 5
PannaGwiazda

Film ucięty w połowie jestem ciekawy czy to z powodu takiej wizji reżysera, czy z powodu problemów prawnych Silvy i dlatego film został zakończony, o tak se z dvpy.

ocenił(a) film na 5
DemiaN

Jakie problemy? Jaka afera?

ocenił(a) film na 5
DemiaN

Ach na przyszłość sobie wejdę na profil reżysera i będę wiedział co i jak, a nie będę zbędne pytania zadawał :P

ocenił(a) film na 5
lukasz12548

Można i tak, bądź razie kto pyta, nie błądzi :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones