PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846163}
5,4 12 787
ocen
5,4 10 1 12787
3,2 11
ocen krytyków
Small World
powrót do forum filmu Small World

Osobiście uważam ten film za całkiem dobry . Takie solidne 7+
Trzymał w napięciu, nie był przesadzony śmieszkami, nadmiernymi bluzgami i wartką strzelaniną jak Pitbulle, a bardziej taki stonowany.
Cała ta pogoń Adamczyka przez 12 lat robiła wrażenie.
To jak zmienił się po "incydencie" i jak się to wszystko zakończyło.
Sam profil psychologiczny tej Oli był też dobry, że już w wieku 10 lat miała tak napiz.gane we łbie że szok.
Motyw czubków ala czarne msze też niezły.
A to już jaką masakrę tam zrobił to aż mu kibicowałem :) może mam zadatki na socjopatycznego sadystę, ale sam bym tak postąpił.
Co by nie mówić o tym filmie, jak dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 9
settokaiba

Zgadzam się i sam również wstawiłem pozytywny opis tutaj forum o tytule - Film powinien dostać od "normalnego", "poukładanego" widza ocenę między 7 - 9

ocenił(a) film na 8
Marcin_Menc

czasem ludzie z przekory dla reżysera wystawiają kiepskie oceny, może nie nazasadzie - skoro film Vegi to nie obejrzę ale 1 wstawię. myślę , że bardziej negatywnie się już do niego nastawiają, a że jeszcze Wieniawa tutaj jest to wgl do kosza z nim.
Dla mnie np W lesie dziś nie zaśnie nikt - ale tylko cz1, bo 2 to jakieś nieporozumienie zrobione chyba po pijaku, był niezłym filmem.
Typowy teen slasher hołdujący slasherom z lat 80. nie wiem co ludzie chcieli od tego filmu, że sypią się negatywne oceny, ale sorry, no wystarczy obejrzeć jakąkolwiek cz Piątku 13 od 4 w górę, by też móc flugać na nie.
1-3 były mega dobre, tzn cały cykl Jasona jest świetny, może z wyjątkiem cz. 8/9, ale już od cz 4 zaczął robić się kosmos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones