PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846163}
5,4 12 821
ocen
5,4 10 1 12821
3,2 11
ocen krytyków
Small World
powrót do forum filmu Small World

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kinem Patryka, ze względu na to, że nie chciałem go poznać. Zwiastuny filmów,
w których dominowały przekleństwa zniechęcały mnie do pójścia do kina. Po prostu było to dla mnie zbyt prymitywne. Mimo wszystko wiem, że takie filmy również znajdują swoich odbiorców, bo każdemu podoba się co innego. To oczywiste. Jednak film „Small World” zrobił na mnie ogromne wrażenie. Przed pójściem na seans obejrzałem jedynie zwiastun i wywiad z Adamczykiem (który swoją drogą genialnie odegrał swoją rolę) i powiedziałem: „Jest rozmach”. Świetnie zbudowana ścieżka fabularna, historia przedstawiona od początku do końca, wszystko zostało doprowadzone bez jakichkolwiek niedomówień. Proces przemiany głównego bohatera - naprawdę sztuka, chyba właśnie to podobało mi się najbardziej. Mnogość lokacji, międzynarodowa obsada i dialogi nieograniczające się jedynie do języka polskiego pozwoliły wczuć się w klimat całej fabuły. Muzyka odpowiednio dostosowana pod dane sceny, wszystko grało. Realizacja, praca kamery i inne aspekty techniczne nie odbiegały w żaden sposób od produkcji hollywoodzkich, a ten film nie jest kolejnym jak niektórzy uważają shitem.
Mocne sceny, niektóre są wręcz szokujące i ugniatają na klatce. Film zrobił na mnie mega wrażenie, a temat który przedstawił dotarł do mnie dogłębnie i zmusił do refleksji. Taka rola kina. Więcej takich filmów Panie Vega, potrafisz!

ocenił(a) film na 3
Kubunio98x

"Mocne sceny, niektóre są wręcz szokujące i ugniatają na klatce"-chyba sobie jaja robisz niby jakie?chyba prędzej jakies zabawne i nic nie wnoszące,mocnych scen właśnie zabrakło lub po prostu w delikatny sposób zostały nakręcone jak na Vege wieć koleś nie przesadzaj.A scenariusz sie fatalny i nie trzyma sie kupy

ocenił(a) film na 6
Marcin_Boss_1424

Jak Vega mnie wkur*ił po PitBullu Nowych Porządkach, gdzie zmasakrował swoje własne dziecko (dzieki Pasikowski żeś to podniósł), a potem miał takie buble że szkoda gadać, to ten film jest serio mega! I nie jest dla każdego. Moja przyjaciółka która ma mala córkę, nie chce tego oglądać i nie dlatego że nie lubi Papryka, a ze wzgledu na poruszony temat - jest zbyt wrażliwa ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones