PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846163}
5,4 12 787
ocen
5,4 10 1 12787
3,2 11
ocen krytyków
Small World
powrót do forum filmu Small World

Zwiastun mnie paraliżuje

użytkownik usunięty

Nie wiem, czy dam radę obejrzeć. Handel ludźmi*, wykorzystywanie ich przez innych/dla innych jest tak potworne i wstrętne, że nie da się spać pamiętając o tym. Chciałabym dożyć dnia, w którym takie biznesy przestaną istnieć.

*i zwierzętami

Są filmy których raczej nie da się odzobaczyć jak :"Megan is missing"

użytkownik usunięty
borsuk96

Po komentarzach już mnie przeraża, wierzę na słowo.

ocenił(a) film na 7

" Megan Is Missing " zdecydowanie polecam.

ocenił(a) film na 8

Niestety, odkąd istnieje ludzkość, istniej również zbrodnia, cierpienie i nadużycia. W świecie zwierząt każdy walczy o dominację, ale jest to uwarunkowane przeżyciem. Ludzie mają wolną wolę, a tam gdzie wolna wola - są zarówno akty życzliwości, jak i okrucieństwa.

użytkownik usunięty

przykro mi, lecz raczej nie dozyjesz takiej ery, gdyz czlowiek to smiec i smieciem pozostanie.Jak tu nie mordowac jak takie rzeczy sie dzieja.Gdyby ktos porwac kogos z mojej rodziny to moralnosc juz by nie istniala w mym slowniku.Tylko zwierze

W takim razie jesteś słaby. Trzeba dążyć do zemsty i sprawiedliwości, ale nie można po drodze zatracić samego siebie.

Te rozterki pod tandetnym filmem Vegi xD

yossarian84

Widać kiepski film Vegi wywołuje większe emocje niż bezpieczne utwory znanych i lubianych.

Piotrek_K79

Jest taki typ ludzi, którym wystarczy rzucić kilka haseł jak "dzieci", "pedofilia" itp, aby ich rozemocjonować na tyle, że gotowi byliby iść z pochodniami i widłami, i zabijać każdego, kogo się im wskaże jako wroga, obojętne winnego czy nie. Granie na emocjach tego typu ludzi nie jest zbyt trudne i Vega o tym dobrze wie, bo na pospólstwie zbudował przecież całą swoją filmową karierę.

yossarian84

Tym pospólstwem to ja bym tak nie szafował, bo ci "lepsi" wcale lepsi nie są, a już na pewno niekoniecznie mądrzejsi.

to lepiej skomentuj jak obejrzysz zamiast pisać puste komentarze. Nie temu służy ta sekcja

To dobrze , że nie oglądasz wojennych filMÓW np film w kręcony na Bałkanach produkcji zagranicznej o prostytutkach w wieku kilkunastu lat , gdzie jest pokazane jak żołnierze gwałcą dzieci aż pęka im miednica . To nie dla Cebie filMY bo się przerazisz a tak ogólnie to jest na wojnie

ocenił(a) film na 8
Haic

Komentarz doszedł mój?

punisher822_filmweb

I dont know

Haic

A jaki to film jeśli można wiedzieć oczywiście bo z chęcią bym go obejrzała ? :)

Haic

A jaki to film jeśli można wiedzieć oczywiście bo z chęcią bym go obejrzała ? :)

bez przesady, handel jak każdy inny

ocenił(a) film na 8
barney23

to idz sie sprzedaj na części zamienne

Wstrętne tyn świat taki nie prawdziwy i beztroski

ocenił(a) film na 8

...oglądałem z zaciśniętymi zębami, ale nie żałuję - było warto.

bez zła na świecie nie byłoby też i piękna, bo ludzie nie potrafiliby go docenić bez cierpienia.

powinno się palić żywcem na stosie kogokolwiek kto zechce skryzwdzić niewinne dziecko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones