PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658071}

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smurfs: The Lost Village
6,5 16 357
ocen
6,5 10 1 16357
5,0 3
oceny krytyków
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
powrót do forum filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Pytanie do fanów klasycznych Smerfów, z komiksu i serialu. Czy warto na to iść do kina? Czy ma to tego samego ducha, przynajmniej w większej części? Czy mocno odstaje kanonicznie od powyższych? Prosiłbym o odpowiedź od tych co mają sentyment do wieczorynki, lub wciąż są jej fanami, bez spojlerów, bo rozpatruję wyjście do kina, a nie chcę się wynudzić na kolejnym zupełnie nowym spojrzeniu na Smerfy i jeszcze za to płacić. Pozdrawiam fanów klasyki :)

użytkownik usunięty
animator

Polecam na to iść, ja byłem na tym w kinie i było bardzo dobrze. Ten film to powrót do klasyki, dobrze zrobiona animacja. Jestem fanem klasyki smerfów, za to nie jestem fanem tamtych dwóch schrzanionych części. Właśnie dlatego długo czekałem żebym w końcu zrobili porządną bajkę. Ja też pozdrawiam. Jeśli pan czy też pani zdecyduje się iść na ten film, co ja bardzo polecam to proszę da dobrą ocenę na Filmwebie i nie poleca tej recenzji co napisali. Tam nowe spojrzenie to nie ma żadnego znaczenia, smerfy to są smerfy.

ocenił(a) film na 1
animator

Nie polecam, ostatnio oglądałem wszystkie odcinki smerfów i jestem zachwycony bajka, ale z kina wyszliśmy po pół godziny z nudów... Poprostu widowisko tylko i wyłącznie dla najmłodszych . Niestety

ocenił(a) film na 9
animator

Nie spodziewałam się wiele...i nie żałuję, że poszłam z dzieciakami do kina (6 i 14l)... podobało nam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones