PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658071}

Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Smurfs: The Lost Village
6,5 16 357
ocen
6,5 10 1 16357
5,0 3
oceny krytyków
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
powrót do forum filmu Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski

Strzał w 9

ocenił(a) film na 9

Super można było od razu tak zacząć a nie bawić się w New York czy Paryż. Jest to film z wieczorynek które pamiętam. A nawet ulepszony, można co prawda poprawić lekko nieścisłość z tym ptakiem że on był Hogaty a nie Gargusia ale naprawdę nie spodziewałem się tak świetnego filmu.
Mam nadzieję że kreskówka Peyo I Goscinny zagości w kinach w co najmniej 2 jeszcze filmach.
Grzechem nazywać to The smurf 3 jako tytuł roboczy bo to jest naprawdę za dobre na to. A nawiązanie do pierwszego odcinka samo za siebie mówi.

użytkownik usunięty
filmmaniak_3

Dzięki że na tym byłeś. Ja też mam nadzieję żeby smerfy jeszcze raz powrócili do kin. Ten film o smerfach to było dla mnie lekarstwo po obejrzanych tamtych paskudztwach. Ja będę lubił smerfy do końca. W ogóle chciałbym żeby ludzie powrócili do starych bajek, do dzieciństwa, im dalej w tym świecie tym coraz gorzej. Smerfy lepsze od tych Minionów, co większość dzieci lubią. Nie wiem czemu na tym portalu dali taką średnia wą ocenę. Powinny zasłużyć co najmniej na 7/10. Żeby ludzie smerfy w końcu docenili.

ocenił(a) film na 9

Ja minionków niecierpię ale o dziwo Smerfy i ich zaginiona wioska zafascynowała mnie bardziej niż "Mumia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones