PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630028}

Smerfy 2

The Smurfs 2
6,3 32 104
oceny
6,3 10 1 32104
3,2 4
oceny krytyków
Smerfy 2
powrót do forum filmu Smerfy 2

To Belgowie stworzyli tą znakomitą kreskówkę i to oni powinni ją dokańczać - Przez tych piep@#$%^ kapitalistycznych imperialistów (wiem, brzmi jakby mówił komuch) jedno z Europejskich arcydzieł traci smak. Sprawdźcie jeszcze kto dubbingował w wersji USA - Nicki Minaj i Britney Spears - Śmiech na sali. Zresztą imiona smerfów mówią wszystko - Vexy,Patrick,Vicktor i Hankus ? WTF ? Ja chcę Pracusia,Lalusia,Ciamajdę,Osiłka,Ważniaka,Farmera i innych z oryginału a nie jakieś amerykańsko-szkocko imiona które brzmią jak tani środek do kibla.

kubixer11

Nie do końca, Belg Peyo wymyślił postacie i stworzył komiks, ale kreskówkę akurat zrobili jankesi ze studia Hanna-Barbera

kubixer11

Tani środek do kibla to zawartość twojej głowy

Danio31b

A ty jesteś tanim hejtem - Idź spać dzieciaku.

kubixer11

A skąd Ty niby znasz Smerfów? Belgowie stworzyli animacje która oglądałeś na dobranoc? Amerykanie ją stworzyli i dzięki nim miałeś fajną bajkę na dobranoc. Belgowie z francuzami zrobili pierwsza animację filmu, z udziałem niebieskich stworków ale Ty jej pewnie na oczy nie widziałeś, a już na pewno nie było tam Pracusia, Lalusia czy Ciamajdy. A co do stwórcy niebiskich ludzików i polityki, poczytaj, zobaczysz kim w założeniu byli papa smerf , gargamel i reszta, chyba się lekko zdziwisz :) Co zaś do dokonczenia...Belgijczycy już dawno uśmiercili smerfetkę, wiedziałeś? :) http://www.sadistic.pl/smerfy-w-walce-o-pokoj-vt25615.htm

jokris

Słusznie - Ale zauważ że kreskówką stworzyli AMERYKANIE a nie HAMERYKANIE - I uwierz mi - Różnica jest duża.

kubixer11

Posłuchaj, nie wiem o co Ci chodzi, bo jednych i drugich stworzyli ci sami Amerykanie czy Hamerykanie, pisał ich jak pisał, nie chciałem się czepiać Twojej fantazji, ale jeśli chciałaś zabłysną i miałaś na myśli Chamerykanów, to zrobiłaś baola jak się patrzy. A teraz proszę grzecznie o wyjaśnienie mi Twojego punku widzenia.

jokris

Amerykaniec - Robi coś na chwałę swego kraju - Chce coś wypromować aby było to sławne.
Hamerykaniec - Ma jeden cel. $$$

kubixer11

Sorry, ale pleciesz jakieś bzdury i nie czepiam się tu wymyślonych przez Ciebie słówek, ale jeszcze nie słyszałam by ktoś produkował filmy takiego gatunku na chwałę swojego kraju, czy to Polak, Amerykanin, hamerykaniec, czy marsjanin... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones