PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630028}

Smerfy 2

The Smurfs 2
6,3 32 083
oceny
6,3 10 1 32083
3,2 4
oceny krytyków
Smerfy 2
powrót do forum filmu Smerfy 2

W jakim mieście chcielibyście żeby rozgrywały się smerfy 3 i jakie smerfy mają się do tego
miasta przenieść.
Ja bym chciał żeby fabuła rozgrywały się w rzymie i chiałbym zobaczyć
Hankus,Marude,Vexy,Ciamajdęi Pape smerfa.


1234567892

Gdzieś w Polsce ... : -) (np: Warszawa, Gdańsk lub Malbork )

Albo gdzieś w Hiszpanii w Chinach lub Egipcie.


A Smerfy to np; Zgrywus, Osiłek, Sasetka, Kochaś, Papa Smerf,, Vexy i Hankus.

Izabela727

Czytałam ,że Smerf y 3 mogą być prequelem.

Izabela727

oby nie był to prequel bo nie będzie Hankusa i Vexy.

Izabela727

Raczej znowu stany... o innym mieście europejskim zapomnij poza Londynem no może Paryż.

ocenił(a) film na 7
kuki7

Dwójka była w Paryżu zatem nie sądzę by znów umieścili akcję w tym mieście.

1234567892

Do Londynu, najlepiej! :D

użytkownik usunięty
1234567892

Ja bym wolał żeby całość działa się w ich świecie a nie w naszym

1234567892

Hiroszima 45. Moze wtedy nie powstanie czesc 4.

ocenił(a) film na 5
1234567892

a ja w ogole bym nie chciala 3 czesci :/.Po tym co zobaczylam dzisiaj w kinie

luckygirl23

spotkają się w innym świecie np.w przypadku garfielda 3d klakier poznaje podobnego kota do niego,odie mówiącego ludzkim głosem chodzącym na 2 łapach ale potem poznaje różową żabę o imieniu żabusia,johna arbakule,abnermala-super bohatera czasami nazywam go miłym bratem jak artystote stary scrat w epoce lodowcowem 4 wędrówką kontynentów na końcu mówił jak scrat dopłynął na mapie:witaj,bracie!!!,potem przed tobą scratotyda,a potem jak chciał wyciągnąć korek orzeszek krzyczał:nieeeeeeeeeeeeeee!!!potem się bał i powiedział,żeby zostawił i wznieść się ponad chwały bądż lepszy niż inne gryzonie.Scrat nie posłuchał rady i w końcu go wyciągnął wybuchnął śmiechem,a gdy zauważył że nie leciał to wtedy była woda i zatopiła scratów i scratttów w tym artystote stary scrat i była pustynia potem przyleciał jakiś nie wiadomy ptak pół silas-pół jastrząb oczy mu się palą i krzyczy ze złości,bólu i frustracji,w którym utonął razem z razim,zezolem(jak ella podeptała),tylko flynn i dobson pływali,kapitana flaka byłego lidera pogryzły syreny i nie żyję pozostawiając guptę,w którym dostał szoku po opryskaniu przez pana wieloryba skarbusia(flynn tak go nazwał,oczywiście nie podobała mi się ta scena) i chcę żeby powrócił bez pana wieloryba skarbusia w 5cz.w 2018r.,arlene,farmę orsona superprosiaka-przyjaciela łośka z seialu animowanego przyjaciele z podwórka,roya-przyjaciel małego jaguara w dalej,diego!!!podobne do diegunia i shiry-piratki,wade-przyjaciel hipci syreny tak samo pływające,boinga-mówiącego przyjaciela w ufo na latającym spotku nieznajomego kangusia pół znajomego w odc.38 serii 2 ważna wiadomość,pingusia-tajnego super szpiega,pingwiny z madagaskaru,bo,laolin,bookler,sheldon,zakochani przyjaciele vetvixa empirona johna,Herkules,pająki,misia pookiego,clowna Binky’ego,Irma,Lyman,mamę i tatę johna,czyli rodzice,doc boy(nie lubi jak ktoś nazywa go dokusiem taki tekst:nie mów do mnie dokusiu),Babcia jak babia sidneya,Trzy myszy Herman, Floyd i Squeak i reszta,Betty Willson,bob wilson,Nathan,Vito,Kosmici,cesarz calzzone,profesor bonkes(w serii 4-brzęczyk) tj.eddie gourmand póżniej łakomiec wraz z mamą jego,doktor rózga-pejczyk,drussilla i minerva,heather,nerve kicia,piddy wilson,agent x flafikuś,kosmiczne lasagne,pan barker,nimbus,mama meany,brent magnal,ciotki ivy i esther,Ricotta,Paxton,Rosie,Ellen,Pani Feeny,Herman Post,Stretch,Mówiąca waga łazienkowa RX-2,Cactus Jake i wiele więcej boharerów w seialach,telewizji i kinowej

ocenił(a) film na 5
luckygirl23

Zgadzam się... jak tak to ma wyglądać to niech poprzestaną na tych dwóch częściach.

ocenił(a) film na 5
1234567892

Chciałabym żeby byli to ważniak ,łasuch i zmutowana smerfetka gigant. A przenieś by się mogły do jakiegoś znanego miasta, np. Zapierdziszewice.
Pozd

1234567892

W Białymstoku.

ocenił(a) film na 9
1234567892

Czytałam że to gdzieś w Chinach ale nie wiadomo ;)

ocenił(a) film na 8
1234567892

Papa, Ciamajda, Pracuś, Malarz, Smerfetka, Łasuch i Zgrywus. Do Krakowa i niech wieją przed maczetami:D

ocenił(a) film na 10
1234567892

Fabułę Smerfów 3 rozegrać w Pruszkowie. Chcę zobaczyć Lalusia, Smerfetkę, Vexy i Sasetke.

ocenił(a) film na 8
1234567892

Do Amsterdamu,i zawitali do Coffee shop;D

jazdowicz2666

w siemiatyczach na ul 11listopada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones