PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630028}

Smerfy 2

The Smurfs 2
6,3 32 083
oceny
6,3 10 1 32083
3,2 4
oceny krytyków
Smerfy 2
powrót do forum filmu Smerfy 2

Wybrałam się z siostrą i jej dziećmi do kina (11 lat, 6 lat i 4 miesiące) głownie dlatego, aby siostrze potowarzyszyć,
ewentualnie dyskretnie sobie coś poplotkować, jak to my :D To był tani wtorek w Heliosie, wiec 12 zł, pomyślałam że nie
dużo, a nic mi się nie stanie jak pójdę. Myślałam ogólnie, że to żałosne psuć oryginalne smerfy, było to dla mnie smutne
i niedorzeczne, że modyfikują moją bajkę z dzieciństwa. Ale bajka okzała się totalnym zaskoczeniem. Sama się sobie
dziwiłam, że się śmiałam momentami. Nawet najmłodsza Zosia oglądała uważnie! Nie był taki zły, dzieciaki zadowolone
i rozbawione, w sumie z siostrą też im wtórowałyśmy. Ale myślę, że gdyby nie okoliczności, to nie poszłabym na to do
kina z koleżanką lub kimkolwiek innym, ale te proszenie dzieciaczków żeby ciocia też poszła... :D

ocenił(a) film na 8
maddie1221

Ja uważam, że te Amerykanckie " Smerfy " są o wiele o wiele wiele lepsze i bardziej dynamiczne niż te które za młodu oglądało się w TVP :)

ocenił(a) film na 4
maddie1221

E no po takiej historii to ty na pewno trafisz do Ewy Dżyzgi na fotel aby podzielić się z telewidzami i gośćmi w studio swoimi przeżyciami. Życzę Ci kolejnych wspaniałych przeżyć związanych z seansami na dużym ekranie. Powodzenia.

maddie1221

"dyskretnie sobie coś poplotkować" Jak mnie wkurzają tacy "dyskretnie plotkujący". Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy jak to innym przeszkadza, kiedy wydaje im się, że siedzą dostatecznie cicho a tak naprawdę swoim szemraniem potwornie irytują. NIE OD TEGO JEST KINO! Mam nadzieję, że nie robicie tego gdy jest ktoś jeszcze w kinie oprócz was.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones