PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475822}

Snajper

Sun cheung sau
6,1 1 132
oceny
6,1 10 1 1132
Snajper
powrót do forum filmu Snajper

Mile mnie zaskoczył ;) Nie jest to typowe, bezmyślne kino akcji typu "Adrenalina". Bardzo dobry scenariusz, to trzeba zaznaczyć. Niezłe aktorstwo, bardzo dobre zdjęcia. Na początku spokojnie się rozkręca, ale potem jest bardzo dobre kino. Polecam, jeden z lepszych filmów akcja/thriler.

bartehz

Chyba coś ci się powaliło.... Crank/Adrenalina zajebisty film.... Ale co do 2 części to może trochę się zgodzę, odstawała od pierwszej części i to nawet daleko ale też była spoko...

bartehz

weź koleś nie obrażaj adrenaliny ,bo to najlepszy film akcji jaki znam ... a znam ich bardzo dużo ...

ocenił(a) film na 9
lvl4t3usz

Sądząc po Twoim nicku pisanym w zawiłym języku pokemonów to za wiele dobrych filmów nie widziałeś;) nie no żart.. nie wiem czy ktoś zwrócił uwage na muzykę na początku i na końcu tego filmu, że jest bardzo podobna i może nawiązuje troche do muzyki z filmu Twierdza.

użytkownik usunięty
bartehz

Adrenalina to inne podejście do kina akcji. Snajper jest bardziej poważnym filmem. Świetny raczej nie jest ale na pewno dobry.

ocenił(a) film na 9
bartehz

też bardzo mi przypadł do gustu, jak na mniej znany film dużo ciekawych scen i ogólnie dobry film.. znudziły mi się już beznadziejne strzelanki z usa..

bartehz

Adrenalina nie jest filmem akcji tylko parodią kina akcji. Niestety niektórzy nie potrafią tego pojąć.

bartehz

jeden z lepszych ? to jakie byly te gorsze ? film cieniutki w stylu tv4 w srode o 23.30.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones