PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548165}
6,3 991
ocen
6,3 10 1 991
Snow Flower and the Secret Fan
powrót do forum filmu Snow Flower and the Secret Fan

książka jest genialna i nie mogę się doczekać filmu, ciekawi mnie jednak dlaczego w zdjęciach filmowych są zdjęcia, na których są telewizory i inne nowoczesne rzeczy których w tamtych czasach nie było...

kathrina357

Jest na torrentach, z napisami pewnie bedzie ciężko ale mnie wszystko jedno byle sie ruszało:).

użytkownik usunięty
kathrina357

Może na tej samej zasadzie, co w "Ślubach panieńskich" albo w "Romeo i Julii" (1996)? :)
Ja np. lubię takie świeże i lekkie podejście do klasyki, bez nadętej pompatyczności.

może być i tak, ale tam połowa zdjęć jest z czasów w których toczy sie akcja książki, a druga połowa z nowoczesnych...

użytkownik usunięty
kathrina357

Filmu jeszcze nie widziałam więc siedzę cicho, ale na pewno obejrzę, zaintrygowały mnie właśnie te zdjęcia. :)
A jeśli mnie porwie, to i książkę z radością przeczytam.

polecam książkę jest świetna, spodoba ci się jeżeli lubisz takie o kulturze i obyczajach w dawnych Chinach :]

użytkownik usunięty
kathrina357

Bardziej mnie pociąga japonistyka, ale lubię czytać. Dzięki. :)

ja wprost uwielbiam japonistykę :] w takim razie polecam książki Takashiego Matsuoka :]

użytkownik usunięty
kathrina357

Dzięki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones