PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803764}

Sokół z masłem orzechowym

The Peanut Butter Falcon
7,2 18 125
ocen
7,2 10 1 18125
6,6 22
oceny krytyków
Sokół z masłem orzechowym
powrót do forum filmu Sokół z masłem orzechowym

Świetny.

ocenił(a) film na 8

Jak wspaniale zobaczyć czasem w tym zalewie poprawności politycznej i propagandy, normalny film o normalnych ludziach.

ocenił(a) film na 7
piotr_poranek

To znaczy o białych facetach? Ufff, w końcu; tak mało ich w kinie.

FatimaF

i na uj ty sie udzielasz on napisał coś o białych i czarnych ? coś ci chyba mozg powoli wyżera

ocenił(a) film na 9
piotr_poranek

''Normalny'' to wg Ciebie biały facet? No tak, przecież pokazywanie historii innych ludzi niż Ty sam to ta okropna poprawność polityczna i lewacka propaganda :D Weźże się człowieku puknij w łeb.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Nadine94

Czy on napisał w którymś miejscu o białym człowieku? Czy poprawność polityczna zaczyna i kończy się na różnicach rasowych? Weź się puknij w łeb milenialsie.

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Ciekawe, że uważasz słowo 'milenials' za obraźliwe hahaha

ocenił(a) film na 4
Nadine94

No i po raz kolejny dajesz świadectwo Twojej głupoty i dyletanctwa intelektualnego, twierdząc iż uważam rzeczone słowo za obraźliwe. Po czym wnioskujesz, że nazywając Cię milenialsem, miałem zamiar Ci ubliżyć?

ocenił(a) film na 9
Bokciu

Ojej, bidoczek musi się wyżyć i poczuć swoją ''wyższość intelektualną'' na filmwebie. Oczywiście, że chcesz mi ubliżyć xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones